Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Klej do parkietów UZIN MK 150

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: UZIN MK 150
 
Producent: UZIN
 
Klasyfikacja: kleje do parkietu
 
Specyfikacja: opakowanie - 16 kg, kolor - jasnobeżowy, zużycie - 1000-1200 g/m2
 
Materiały Budowlane:
 
Materiały Wykończeniowe:
 
Nasza ocena
4.0


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Plusy


szerokie możliwości zastosowania

Minusy


dość wysoka cena


UZIN MK 150 to jednoskładnikowy klej na bazie poliuretanu z domieszką związków silanu. Przeznaczony jest w szczególności do klejenia parkietów kilkuwarstwowych o maksymalnych wymiarach 2200 na 200 mm. Z powodzeniem możemy go również wykorzystać na jastrychach cementowych i anhydrytowych oraz nowo przykręcanych płytach wiórowych typu V 100 oraz płytach OSB. Ponadto nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania […]

0
Opublikowany 14 września 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest klej do parkietów MK 150 marki UZIN. Klej dystrybuowany jest w plastikowych wiaderkach o masie 16 kilogramów.
 

7492_z1

UZIN MK 150 to jednoskładnikowy klej na bazie poliuretanu z domieszką związków silanu. Przeznaczony jest w szczególności do klejenia parkietów kilkuwarstwowych o maksymalnych wymiarach 2200 na 200 mm. Z powodzeniem możemy go również wykorzystać na jastrychach cementowych i anhydrytowych oraz nowo przykręcanych płytach wiórowych typu V 100 oraz płytach OSB. Ponadto nie ma żadnych przeciwwskazań do stosowania kleju na podłożach z instalacją wodnego CO.

Co można powiedzieć o samym produkcie? UZIN MK 150 idealnie się rozprowadza i w krótkim czasie uzyskuje przyczepność początkową. Po związaniu, spoina mimo stwardnienia jest bardzo elastyczna i stabilna. Nie ma to jednak wpływu na usuwanie jego pozostałości z podłoża. Dają się one bardzo łatwo usunąć, dzięki czemu szybko i w czystości możemy przystąpić do układania parkietu wielowarstwowego.

Klej UZIN MK 150 nie jest szkodliwy dla środowiska. Nie zawiera w swej strukturze rozpuszczalników. Aplikowana masa klejowa w barwie jasnobeżowej. Średnie zużycie mianowane jest na 1000 – 1200 g/m2.

 
Klej do parkietów nowej generacji marki UZIN do tanich produktów z pewnością nie należy. Najtańsza znaleziona w sieci oferta to niespełna 500 złotych! Choć cena na pierwszy rzut oka może odstraszyć, klej charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami i szerokimi możliwościami zastosowania. Ocena ogólna – czwórka z plusem! 
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

klej do parkietu

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)