Struktura dekoracyjna MAGNAT Style TRAWERTYN

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest struktura dekoracyjna do wnętrz marki MAGNAT z linii MAGNAT Style. Recenzowany wariant to 10 kilogramowe opakowanie – Trawertyn (w sprzedaży można natknąć się także na opakowanie 3 kilogramowe). Sama struktura jest w kolorze białym – możemy nadać jej dowolny odcień poprzez barwienie jej powierzchni Lakierem Rustykalnym (również pochodzącym z linii MAGNAT Style).

http_extraprodukt_pl_img_2012_02_trawertyn_magnat

Trawertyn MAGNAT Style jest strukturą dekoracyjną świetnie imitującą naturalny trawertyn z charakterystycznymi dla niego wżerami i ubytkami na powierzchni. Struktura występuje w szerokiej gamie kolorystycznej i znajdzie swoje zastosowanie między innymi podczas dekorowania ścian oraz innych elementów architektonicznych wewnątrz pomieszczeń. Otrzymany efekt dekoracyjny doskonale komponuje się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami.

Struktury dekoracyjne MAGNAT Style charakteryzują się bardzo trwałą powłoką. Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się stosowanie dwóch warstw. Produkt cechuje średnie zużycie rzędu jednego kilograma na metr kwadratowy. W zestawie wraz ze strukturą znajdziemy również Lakier Rustykalny MAGNAT Style wraz z dobranym przez nas Pigmentem Barwiącym MAGNAT Style występującym w szerokiej gamie czternastu różnych odcieni.

Przed zastosowaniem produktu na powierzchni ścian czy sufitu należy je uprzednio możliwie jak najdokładniej oczyścić i odpylić, a następnie zagruntować. Strukturę zaleca się przygotowywać zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Aplikacja przy użyciu wałka.

Cena struktury MAGNAT Style TRAWERTYN w wersji 10 kilogramowej niemile zaskakuje. Najtańsza znaleziona przeze mnie oferta to aż 240 złotych. Mimo wszystko produkt jest wart swojej ceny – efekt końcowy robi piorunujące (i w tym wypadku MIŁE) wrażenie. Ocena ogólna – piątka!

paleta_kolorow - trawertyn

Struktura dekoracyjna MAGNAT Style TRAWERTYN opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Magnat style Trawertyn

No valid json found
Sorry, no video's found
 zobacz też filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Magnat

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje