Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Struktura dekoracyjna MAGNAT Style TRAWERTYN

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: MAGNAT Style Trawertyn
 
Producent: MAGNAT (ŚNIEŻKA)
 
Klasyfikacja: struktury dekoracyjne stosowania wewnętrznego
 
Specyfikacja: opakowanie: 10 kg
 
Materiały Wykończeniowe: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


ciekawy efekt, idealnie komponuje się zarówno z nowoczesnymi jak i z klasycznymi wnętrzami

Minusy


cena


Trawertyn MAGNAT Style jest strukturą dekoracyjną świetnie imitującą naturalny trawertyn z charakterystycznymi dla niego wżerami i ubytkami na powierzchni. Struktura występuje w szerokiej gamie kolorystycznej i znajdzie swoje zastosowanie między innymi podczas dekorowania ścian oraz innych elementów architektonicznych wewnątrz pomieszczeń. Otrzymany efekt dekoracyjny doskonale komponuje się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami. Struktury dekoracyjne MAGNAT […]

0
Opublikowany 12 grudnia 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest struktura dekoracyjna do wnętrz marki MAGNAT z linii MAGNAT Style. Recenzowany wariant to 10 kilogramowe opakowanie – Trawertyn (w sprzedaży można natknąć się także na opakowanie 3 kilogramowe). Sama struktura jest w kolorze białym – możemy nadać jej dowolny odcień poprzez barwienie jej powierzchni Lakierem Rustykalnym (również pochodzącym z linii MAGNAT Style).
 

http_extraprodukt_pl_img_2012_02_trawertyn_magnat

Trawertyn MAGNAT Style jest strukturą dekoracyjną świetnie imitującą naturalny trawertyn z charakterystycznymi dla niego wżerami i ubytkami na powierzchni. Struktura występuje w szerokiej gamie kolorystycznej i znajdzie swoje zastosowanie między innymi podczas dekorowania ścian oraz innych elementów architektonicznych wewnątrz pomieszczeń. Otrzymany efekt dekoracyjny doskonale komponuje się zarówno z klasycznymi, jak i nowoczesnymi wnętrzami.

Struktury dekoracyjne MAGNAT Style charakteryzują się bardzo trwałą powłoką. Dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się stosowanie dwóch warstw. Produkt cechuje średnie zużycie rzędu jednego kilograma na metr kwadratowy. W zestawie wraz ze strukturą znajdziemy również Lakier Rustykalny MAGNAT Style wraz z dobranym przez nas Pigmentem Barwiącym MAGNAT Style występującym w szerokiej gamie czternastu różnych odcieni.

Przed zastosowaniem produktu na powierzchni ścian czy sufitu należy je uprzednio możliwie jak najdokładniej oczyścić i odpylić, a następnie zagruntować. Strukturę zaleca się przygotowywać zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Aplikacja przy użyciu wałka.

 
Cena struktury MAGNAT Style TRAWERTYN w wersji 10 kilogramowej niemile zaskakuje. Najtańsza znaleziona przeze mnie oferta to aż 240 złotych. Mimo wszystko produkt jest wart swojej ceny – efekt końcowy robi piorunujące (i w tym wypadku MIŁE) wrażenie. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

paleta_kolorow - trawertyn

Zdjęcia

Struktura dekoracyjna MAGNAT Style TRAWERTYN opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Magnat style Trawertyn

 
 zobacz też filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Sprawdźmy ceny poroduktór marki Magnat


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)