0
Opublikowany 15 grudnia 2014 autor Artykuł Nadesłany w Wiedza budowlana
 
 

Palety plastikowe w branży budowlanej

plastikowe palety opinie
plastikowe palety opinie

Sprawnie przebiegający proces budowy wymaga nie tylko fachowej ekipy oraz wysokiej, jakości materiałów budowlanych. Wszystko powinno przebiegać sprawnie, szybko i bez zakłóceń, co jest uzależnione od wielu szczegółów, które pozornie mogą wydawać się mało istotne. Bo czy wiele osób pomyślałoby o tym, że sprawnie zorganizowana budowa potrzebuje wysokiej, jakości palet? A to przecież zwykle na paletach dostarczane są duże ilości materiałów budowlanych, zwłaszcza, jeśli mówimy o większych inwestycjach budowlanych.

skrzynio paleta plastikowa opinie cenaChcielibyśmy pokazać Państwu, że zamiast tradycyjnych drewnianych palet dużo lepiej postawić na rozwiązanie nowoczesne i bardziej funkcjonalne, czyli na palety plastikowe. Bo choć są one polecane przede wszystkim do przemysłu spożywczego czy farmaceutycznego, to doskonale sprawdzą się także w branży budowlanej. Zwłaszcza, że do wyboru jest wiele rodzajów tych praktycznych produktów.

Czym przede wszystkim wyróżniają się palety plastikowe?
  •  palety plastikowe są dużo bardziej wytrzymałe niż te wykonane z drewna,
  •  są w stanie utrzymać naprawdę duże ciężary, co w przypadku branży budowlanej ma ogromne znaczenie,
  •  dzięki temu, że nie posiadają elementów łączących, gwarantują większe bezpieczeństwo podczas użytkowania,
  •  mają wyższą odporność na działanie środków chemicznych,
  •  łatwo można utrzymać je w czystości, doskonale nadają się do wielokrotnego użytku, a bogaty rodzaj palet plastikowych sprawia, że można je dobierać zgodnie z faktycznymi potrzebami,
  •  materiał, z jakiego są wykonane, jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, co nie pozostaje bez znaczenia na placach budowy.

paleta plastikowa opinie cena

Decydując się na przemysłowe palety plastikowe, warto zwrócić uwagę zarówno na rozmiar wybieranego produktu, jak i na rodzaj, a tym samym przeznaczenie. Jeśli uznajemy, że palety nie będą na potrzebne po raz drugi – w ramach oszczędności możemy zdecydować się na palety jednorazowe UPAL-E, z kolei maksymalną funkcjonalność są w stanie zapewnić palety wielowariantowe UPAL-V, które będą miały szerokie zastosowanie. Szczególną wytrzymałością wyróżniają się również typowe palety przemysłowe UPAL-I – są doskonałe do największych ciężarów. Z kolei w palecie UPAL-S SMART można transportować materiały wymagające większej ochrony – te palety wyróżniają się między innymi rozwiązaniami antypoślizgowymi.

Plastikowe palety z serii UPAL to praktyczne rozwiązanie dla każdej nowoczesnej i ceniącej sobie funkcjonalność firmy budowlanej. Gdy raz ich wypróbujesz, już nie będziesz chciał wracać do tradycyjnych drewnianych.

Informacja opracowana przez Georg Utz


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz