Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Szlifierka kątowa Hitachi G12SR3

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Hitachi G12SR3
 
Producent: Hitachi
 
Klasyfikacja: szlifierki kątowe
 
Specyfikacja: Waga [kg] 1.4 Długość [mm] 254 Gwint wrzeciona M 14 Napięcie zasilające [V] 220/230 Moc znamionowa [W] 730 Maksymalna prędkość obrotowa [obr./min.] 10000 Średnica tarczy / talerza [mm] 115
 
Narzędzia Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
62 wszystkich głosów

 

Plusy


wygodny uchwyt, dobra moc, przystępna cena

Minusy


nie stwierdzam


Opisywanym produktem jest szlifierka kątowa marki Hitachi model G12SR3 kolor czarno-zielony. Szlifierka ta posiada wygodne w obsłudze gabaryty – jej długość to 254 milimetry natomiast waga nie przekracza 1,5 kilograma. W wyposażeniu standardowym znaleźć można: uchwyt boczny, klucz oraz wielopozycyjną osłonę tarczy. eśli chodzi o aspekty techniczne to szlifierka kątowa Hitachi G12SR3 zasilana jest prądem […]

0
Opublikowany 29 maja 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Opisywanym produktem jest szlifierka kątowa marki Hitachi model G12SR3 kolor czarno-zielony. Szlifierka ta posiada wygodne w obsłudze gabaryty – jej długość to 254 milimetry natomiast waga nie przekracza 1,5 kilograma. W wyposażeniu standardowym znaleźć można: uchwyt boczny, klucz oraz wielopozycyjną osłonę tarczy.

J

eśli chodzi o aspekty techniczne to szlifierka kątowa Hitachi G12SR3 zasilana jest prądem elektrycznym o napięciu 230 V natomiast jej moc jest równa 730 W. Średnica zamontowanej tarczy wynosi 11,5 centymetra. Maksymalna generowana prędkość obrotowa narzędzia to 10000 obrotów na minutę. Wrzeciono posiada gwint typu M 14 i dodatkowo wyposażone zostało w specjalną blokadę. Narzędzie to nie posiada z kolei regulacji obrotów co jest dosyć rzadko spotykane wśród tego typu narzędzi.

 
Szlifierka Hitachi G12SR3 cieszy się na forach internetowych doskonałą renomą. W głównej mierze ceniona jest za niezawodność oraz cichą i niezwykle płynną pracę nawet przy maksymalnych obrotach. Nadaje się świetnie do drobnych prac remontowych zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów – jej jakość porównywalna jest z jakością elektronarzędzi marki Makita. Cenowo opisywana szlifierka również prezentuje się całkiem przystępnie – kwota jaką musimy przeznaczyć na jej zakup to niewiele ponad 200 złotych. Ogólna ocena – piątka z plusem!
 
 

Zdjęcia

szlifierka kątowa hitachi G12SR3 recenzja opinie

szlifierka katowa hitachi

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Szlifierka kątowa Hitachi G12SR3

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)