Szlifierka kątowa Hitachi G12SR3

Opisywanym produktem jest szlifierka kątowa marki Hitachi model G12SR3 kolor czarno-zielony. Szlifierka ta posiada wygodne w obsłudze gabaryty – jej długość to 254 milimetry natomiast waga nie przekracza 1,5 kilograma. W wyposażeniu standardowym znaleźć można: uchwyt boczny, klucz oraz wielopozycyjną osłonę tarczy.

[dropcap]J[/dropcap]eśli chodzi o aspekty techniczne to szlifierka kątowa Hitachi G12SR3 zasilana jest prądem elektrycznym o napięciu 230 V natomiast jej moc jest równa 730 W. Średnica zamontowanej tarczy wynosi 11,5 centymetra. Maksymalna generowana prędkość obrotowa narzędzia to 10000 obrotów na minutę. Wrzeciono posiada gwint typu M 14 i dodatkowo wyposażone zostało w specjalną blokadę. Narzędzie to nie posiada z kolei regulacji obrotów co jest dosyć rzadko spotykane wśród tego typu narzędzi.

Szlifierka Hitachi G12SR3 cieszy się na forach internetowych doskonałą renomą. W głównej mierze ceniona jest za niezawodność oraz cichą i niezwykle płynną pracę nawet przy maksymalnych obrotach. Nadaje się świetnie do drobnych prac remontowych zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów – jej jakość porównywalna jest z jakością elektronarzędzi marki Makita. Cenowo opisywana szlifierka również prezentuje się całkiem przystępnie – kwota jaką musimy przeznaczyć na jej zakup to niewiele ponad 200 złotych. Ogólna ocena – piątka z plusem!


szlifierka kątowa hitachi G12SR3 recenzja opinie

szlifierka katowa hitachi

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Szlifierka kątowa Hitachi G12SR3

Hitachi Grinder G12SR3 Power Tool Unboxing
Hitachi Grinder G12SR3 Power Tool Unboxing
SMERIGLIATRICE ANGOLARE HITACHI 115 MM 730 W MOD.  ..
SMERIGLIATRICE ANGOLARE HITACHI 115 MM 730 W MOD. ..
Using The Hitachi G12SS Grinder: hgcodedwelding.co ..
Using The Hitachi G12SS Grinder: hgcodedwelding.co ..
Unboxing Hitachi G12SS Grinder Tool Tips Tricks by ..
Unboxing Hitachi G12SS Grinder Tool Tips Tricks by ..

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje