Wełna Isover KT40

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest wełna mineralna marki ISOVER o grubości 150 milimetrów sygnowana oznaczeniem KT40. Produkt dystrybuowany jest w pojedynczych rolkach o powierzchni 7,38 metra kwadratowego. O tym, jakimi parametrami się wyróżnia na tle konkurencji, a także o korzyściach wynikających z jego zakupu opowiem Wam w dzisiejszym wpisie. Zaczynajmy!

kt40 isover opinie

Mata z wełny mineralnej ISOVER KT40 wytworzona została w całości z włókien szklanych. Produkt przeznaczony jest do wykonywania izolacji cieplnej i akustycznej. Z powodzeniem można go stosować na powierzchniach takich jak poddasza użytkowe i nieużytkowe, stropodachy wentylowane, podłogi i stropy pomiędzy legarami czy drewniane i stalowe konstrukcje szkieletowe.

Pojedyncza rolka wełny ISOVER KT40 charakteryzuje się wymiarami 1200 x 6150 mm i grubością 150 mm. Jak łatwo można przeliczyć jedno opakowanie produktu wystarcza na ocieplenie 7,38 metrów kwadratowych powierzchni. Wełna z włókien szklanych KT40 charakteryzuje się utrzymanym na optymalnym poziomie współczynniku przewodzenia ciepła – 0,040 W/ m2K. Produkt ISOVER posiada klasę reakcji na ogień A1 i wykazuje opór cieplny mianowany na wartość 3,75 m2K/W. 

Wełna mineralna ISOVER KT40 dystrybuowana jest w uśrednionej cenie 10,96 złotych za metr kwadratowy w marketach budowlanych z sieci Castorama. Produkt szczególnie doceniany jest za atrakcyjną cenę oraz brak problemów podczas cięcia i układania wełny na podłożu. Maty ISOVER są odporne na działanie szkodliwych czynników i należycie spełniają swoje izolacyjne właściwości. Ocena ogólna – piątka!

Źródła: Grafika Google, Castorama.

wełna isover kt 40 cena opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.
No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje