Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Wełna Isover KT40

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: ISOVER KT40
 
Producent: ISOVER
 
Klasyfikacja: termoizolacje
 
Specyfikacja: rolka: 7,38 m2, grubość: 150 mm, klasa odporności na ogień A1, współczynnik przewodzenia ciepła: 0,040 W/m2K
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
19 wszystkich głosów

 

Plusy


bardzo dobre parametry izolacyjne, atrakcyjna cena

Minusy


brak


Mata z wełny mineralnej ISOVER KT40 wytworzona została w całości z włókien szklanych. Produkt przeznaczony jest do wykonywania izolacji cieplnej i akustycznej. Z powodzeniem można go stosować na powierzchniach takich jak poddasza użytkowe i nieużytkowe, stropodachy wentylowane, podłogi i stropy pomiędzy legarami czy drewniane i stalowe konstrukcje szkieletowe. Pojedyncza rolka wełny ISOVER KT40 charakteryzuje się wymiarami […]

0
Opublikowany 22 marca 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest wełna mineralna marki ISOVER o grubości 150 milimetrów sygnowana oznaczeniem KT40. Produkt dystrybuowany jest w pojedynczych rolkach o powierzchni 7,38 metra kwadratowego. O tym, jakimi parametrami się wyróżnia na tle konkurencji, a także o korzyściach wynikających z jego zakupu opowiem Wam w dzisiejszym wpisie. Zaczynajmy!
 

kt40 isover opinie

Mata z wełny mineralnej ISOVER KT40 wytworzona została w całości z włókien szklanych. Produkt przeznaczony jest do wykonywania izolacji cieplnej i akustycznej. Z powodzeniem można go stosować na powierzchniach takich jak poddasza użytkowe i nieużytkowe, stropodachy wentylowane, podłogi i stropy pomiędzy legarami czy drewniane i stalowe konstrukcje szkieletowe.

Pojedyncza rolka wełny ISOVER KT40 charakteryzuje się wymiarami 1200 x 6150 mm i grubością 150 mm. Jak łatwo można przeliczyć jedno opakowanie produktu wystarcza na ocieplenie 7,38 metrów kwadratowych powierzchni. Wełna z włókien szklanych KT40 charakteryzuje się utrzymanym na optymalnym poziomie współczynniku przewodzenia ciepła – 0,040 W/ m2K. Produkt ISOVER posiada klasę reakcji na ogień A1 i wykazuje opór cieplny mianowany na wartość 3,75 m2K/W. 

 
Wełna mineralna ISOVER KT40 dystrybuowana jest w uśrednionej cenie 10,96 złotych za metr kwadratowy w marketach budowlanych z sieci Castorama. Produkt szczególnie doceniany jest za atrakcyjną cenę oraz brak problemów podczas cięcia i układania wełny na podłożu. Maty ISOVER są odporne na działanie szkodliwych czynników i należycie spełniają swoje izolacyjne właściwości. Ocena ogólna – piątka!
 
 

Źródła: Grafika Google, Castorama.

Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

wełna isover kt 40 cena opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)