Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Wełna mineralna ROCKWOOL Rockton 50 mm

 
rockton wełna mineralna cena opinie jakość
rockton wełna mineralna cena opinie jakość
rockton wełna mineralna cena opinie jakość

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: ROCKWOOL Rockton 50 mm
 
Producent: ROCKWOOL
 
Klasyfikacja: wełny mineralne, termoizolacja
 
Specyfikacja: wymiary (mm) - 1000 x 600 x 50, współczynnik przewodzenia ciepła: 0,036 W/mK, obciążenie ciężarem własnym: 0,50 kN/m³, klasa reakcji na ogień - A1
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
11 wszystkich głosów

 

Plusy


idealny stosunek jakość/cena, łatwość montażu

Minusy


brak


ecenzowanym produktem jest wełna mineralna firmy ROCKWOOL model z serii Rockton o grubości 50 milimetrów. Ta niepalna wełna ocieplająca znajdzie swoje zastosowanie przy zabezpieczaniu termicznym ścian trójwarstwowych, ścian osłonowych i o konstrukcji szkieletowej oraz ścian z elewacją panelową (wykończoną np. sidingiem). Ponadto opisywanym produktem ocieplać można także drewniane stropy i legary podłogowe, ściany działowe i […]

0
Opublikowany 8 maja 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
R

ecenzowanym produktem jest wełna mineralna firmy ROCKWOOL model z serii Rockton o grubości 50 milimetrów. Ta niepalna wełna ocieplająca znajdzie swoje zastosowanie przy zabezpieczaniu termicznym ścian trójwarstwowych, ścian osłonowych i o konstrukcji szkieletowej oraz ścian z elewacją panelową (wykończoną np. sidingiem). Ponadto opisywanym produktem ocieplać można także drewniane stropy i legary podłogowe, ściany działowe i użytkowe poddasza.

i-rockwool-welna-rockton-50mm

P

rodukty z linii Rockton są recenzowane przez użytkowników jako jedne z najlepszych termoizolacji na rynku. Wybierając wełnę mineralną ROCKWOOL Rockton mamy gwarancję bardzo dobrych parametrów zarówno termoizolacyjnych, jak i akustycznych (co pozwala w idealnym wręcz stopniu wygłuszyć pomieszczenia). Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła tego modelu wynosi 0,036 W/mK . Obciążenie charakterystyczne ciężarem własnym jest równe 0,50 kN/m³, zaś klasa reakcji na ogień naszej wełny to oznaczenie – A1.

J

eśli chodzi o opinie krążące w sieci na temat recenzowanego produktu można rzec, iż jego szczególnie cenionymi cechami są dobra cena w połączeniu z profesjonalną jakością materiału. Za model Rockton o grubości 50 milimetrów zapłacić przyjdzie nam kwotę oscylującą w granicach 8 złotych za metr kwadratowy. Dodatkowym atutem jest też wysoka gęstość wełny, która to ułatwia jej montaż.

 
Ogólna ocena – piątka!
 

Zdjęcia

ocieplanie docieplanie rockwool ocieplanie docieplanie poddasza wełna minerlaną rockwool

rockton wełna mineralna cena opinie jakość

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “wełna mineralna Rockwool

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)