Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 


 
Co nowego?
 

Wełna mineralna ROCKWOOL Rockton 50 mm

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: ROCKWOOL Rockton 50 mm
 
Producent: ROCKWOOL
 
Klasyfikacja: wełny mineralne, termoizolacja
 
Specyfikacja: wymiary (mm) - 1000 x 600 x 50, współczynnik przewodzenia ciepła: 0,036 W/mK, obciążenie ciężarem własnym: 0,50 kN/m³, klasa reakcji na ogień - A1
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
10 wszystkich głosów

 

Plusy


idealny stosunek jakość/cena, łatwość montażu

Minusy


brak


ecenzowanym produktem jest wełna mineralna firmy ROCKWOOL model z serii Rockton o grubości 50 milimetrów. Ta niepalna wełna ocieplająca znajdzie swoje zastosowanie przy zabezpieczaniu termicznym ścian trójwarstwowych, ścian osłonowych i o konstrukcji szkieletowej oraz ścian z elewacją panelową (wykończoną np. sidingiem). Ponadto opisywanym produktem ocieplać można także drewniane stropy i legary podłogowe, ściany działowe i […]

0
Opublikowany 8 maja 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
R

ecenzowanym produktem jest wełna mineralna firmy ROCKWOOL model z serii Rockton o grubości 50 milimetrów. Ta niepalna wełna ocieplająca znajdzie swoje zastosowanie przy zabezpieczaniu termicznym ścian trójwarstwowych, ścian osłonowych i o konstrukcji szkieletowej oraz ścian z elewacją panelową (wykończoną np. sidingiem). Ponadto opisywanym produktem ocieplać można także drewniane stropy i legary podłogowe, ściany działowe i użytkowe poddasza.

P

rodukty z linii Rockton są recenzowane przez użytkowników jako jedne z najlepszych termoizolacji na rynku. Wybierając wełnę mineralną ROCKWOOL Rockton mamy gwarancję bardzo dobrych parametrów zarówno termoizolacyjnych, jak i akustycznych (co pozwala w idealnym wręcz stopniu wygłuszyć pomieszczenia). Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła tego modelu wynosi 0,036 W/mK . Obciążenie charakterystyczne ciężarem własnym jest równe 0,50 kN/m³, zaś klasa reakcji na ogień naszej wełny to oznaczenie – A1.

J

eśli chodzi o opinie krążące w sieci na temat recenzowanego produktu można rzec, iż jego szczególnie cenionymi cechami są dobra cena w połączeniu z profesjonalną jakością materiału. Za model Rockton o grubości 50 milimetrów zapłacić przyjdzie nam kwotę oscylującą w granicach 8 złotych za metr kwadratowy. Dodatkowym atutem jest też wysoka gęstość wełny, która to ułatwia jej montaż.

 
Ogólna ocena – piątka!
 

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “wełna mineralna Rockwool

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)