Wełna mineralna ROCKWOOL Rockton 50 mm

[dropcap]R[/dropcap]ecenzowanym produktem jest wełna mineralna firmy ROCKWOOL model z serii Rockton o grubości 50 milimetrów. Ta niepalna wełna ocieplająca znajdzie swoje zastosowanie przy zabezpieczaniu termicznym ścian trójwarstwowych, ścian osłonowych i o konstrukcji szkieletowej oraz ścian z elewacją panelową (wykończoną np. sidingiem). Ponadto opisywanym produktem ocieplać można także drewniane stropy i legary podłogowe, ściany działowe i użytkowe poddasza.

i-rockwool-welna-rockton-50mm

[dropcap]P[/dropcap]rodukty z linii Rockton są recenzowane przez użytkowników jako jedne z najlepszych termoizolacji na rynku. Wybierając wełnę mineralną ROCKWOOL Rockton mamy gwarancję bardzo dobrych parametrów zarówno termoizolacyjnych, jak i akustycznych (co pozwala w idealnym wręcz stopniu wygłuszyć pomieszczenia). Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła tego modelu wynosi 0,036 W/mK . Obciążenie charakterystyczne ciężarem własnym jest równe 0,50 kN/m³, zaś klasa reakcji na ogień naszej wełny to oznaczenie – A1.

[dropcap]J[/dropcap]eśli chodzi o opinie krążące w sieci na temat recenzowanego produktu można rzec, iż jego szczególnie cenionymi cechami są dobra cena w połączeniu z profesjonalną jakością materiału. Za model Rockton o grubości 50 milimetrów zapłacić przyjdzie nam kwotę oscylującą w granicach 8 złotych za metr kwadratowy. Dodatkowym atutem jest też wysoka gęstość wełny, która to ułatwia jej montaż.

Ogólna ocena – piątka!

ocieplanie docieplanie rockwool ocieplanie docieplanie poddasza wełna minerlaną rockwool

rockton wełna mineralna cena opinie jakość

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „wełna mineralna Rockwool

No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje