Wełna mineralna ROCKWOOL Rockton 50 mm

[dropcap]R[/dropcap]ecenzowanym produktem jest wełna mineralna firmy ROCKWOOL model z serii Rockton o grubości 50 milimetrów. Ta niepalna wełna ocieplająca znajdzie swoje zastosowanie przy zabezpieczaniu termicznym ścian trójwarstwowych, ścian osłonowych i o konstrukcji szkieletowej oraz ścian z elewacją panelową (wykończoną np. sidingiem). Ponadto opisywanym produktem ocieplać można także drewniane stropy i legary podłogowe, ściany działowe i użytkowe poddasza.

i-rockwool-welna-rockton-50mm

[dropcap]P[/dropcap]rodukty z linii Rockton są recenzowane przez użytkowników jako jedne z najlepszych termoizolacji na rynku. Wybierając wełnę mineralną ROCKWOOL Rockton mamy gwarancję bardzo dobrych parametrów zarówno termoizolacyjnych, jak i akustycznych (co pozwala w idealnym wręcz stopniu wygłuszyć pomieszczenia). Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła tego modelu wynosi 0,036 W/mK . Obciążenie charakterystyczne ciężarem własnym jest równe 0,50 kN/m³, zaś klasa reakcji na ogień naszej wełny to oznaczenie – A1.

[dropcap]J[/dropcap]eśli chodzi o opinie krążące w sieci na temat recenzowanego produktu można rzec, iż jego szczególnie cenionymi cechami są dobra cena w połączeniu z profesjonalną jakością materiału. Za model Rockton o grubości 50 milimetrów zapłacić przyjdzie nam kwotę oscylującą w granicach 8 złotych za metr kwadratowy. Dodatkowym atutem jest też wysoka gęstość wełny, która to ułatwia jej montaż.

Ogólna ocena – piątka!

ocieplanie docieplanie rockwool ocieplanie docieplanie poddasza wełna minerlaną rockwool

rockton wełna mineralna cena opinie jakość

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „wełna mineralna Rockwool

[youtubelist feed=”playlist” playlist=”PLpk26wXuZMjlxCYbMK1mqLSS_7Ts8ICBn”]

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje