Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Wylewka samopoziomująca Ceresit Cn 69 – 25kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Zaprawa samopoziomująca Ceresit Cn 69 - 25kg
 
Producent: Ceresit
 
Klasyfikacja: kleje, zaprawy
 
Specyfikacja: opakowanie - 25 kg
 
Materiały Budowlane: ,
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
8 wszystkich głosów

 

Plusy


samopoziomująca, wydajna zaprawa

Minusy


nie nadaje się do stosowania zewnętrznego


Produkt Ceresit CN 69 znajdzie swoje zastosowanie podczas prac związanych z wyrównywaniem podłoży w zakresie od 1 do 10 milimetrów. Posiada on właściwości samopoziomujące i jest zaprawą niezwykle ekonomiczną w użyciu. Zaprawy tej możemy użyć także do wygładzania i wyrównywania stropów betonowych, jak również do równania wszelkich podkładów pod posadzki z okładziną ceramiczną. Produkt przeznaczony […]

2
Opublikowany 26 listopada 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym przeze mnie produktem jest zaprawa samopoziomująca CN 69 marki Ceresit dystrybuowana w opakowaniach o masie 25 kilogramów (kod producenta: HEN484188).
 

ceresit-cn69-wylewka-samopoziomujaca opinieProdukt Ceresit CN 69 znajdzie swoje zastosowanie podczas prac związanych z wyrównywaniem podłoży w zakresie od 1 do 10 milimetrów. Posiada on właściwości samopoziomujące i jest zaprawą niezwykle ekonomiczną w użyciu. Zaprawy tej możemy użyć także do wygładzania i wyrównywania stropów betonowych, jak również do równania wszelkich podkładów pod posadzki z okładziną ceramiczną. Produkt przeznaczony jest wyłącznie do stosowania wewnątrz budynków – zaprawa nie sprawdzi się w przypadku miejsc szczególnie narażonych na działanie wilgoci.

 

J

eśli chodzi o aspekty techniczne opisywanej zaprawy samopoziomującej Ceresit bardzo istotnym faktem jest możliwość jej maszynowej aplikacji. Produkt przeznaczony jest do każdego typu wykładzin i cechuje się dużym stopniem odporności na obciążenia skupione. Zaprawę tą z powodzeniem możemy stosować również na jastrychach ogrzewanych. Po wykonaniu wylewki zaprawa dosyć długo wysycha w konsekwencji czego ruch pieszy po jej powierzchni jest możliwy dopiero po upływie 6 godzin.

 
Zaprawa Ceresit Cn 69 jest produktem bardzo cenionym przez fachowców specjalizujących się w branży wykończeniowej. Jako jej główny atut wymieniana jest wysoka wydajność i samoczynny proces wygładzania się wylanej powierzchni. Cenowo produkt prezentuje się bardzo przystępnie – za opisywany 25 kilogramowy wariant zapłacimy kwotę oscylującą w granicach 50 złotych. Ocena ogólna – piątka!
 

Zapraszam do komentowania wpisu i własnej oceny produktu!

Zdjęcia

wylewka cersanit cn69 opinie

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


2 komentarze


  1.  
    Sławekkk

    Miałem przyjemność stosować tą zaprawę w domu teściów gdzie wyrównywałem wylewki po zdarciu starej podłogi, podstawa to by była dobrze, umiejętnie zgodnie z instrukcją rozrobiona przed zastosowaniem
  2.  
    Tomik Tom

    Wszystko jest co prawda dobrze napisane i przede wszystkim zrozumiałe. Może jednak też się przydać film o tym http://www.open-youweb.com/jak-zrobic-wylewke-wyrownujaca/ to nic trudnego.

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)