1
Opublikowany 23 listopada 2017 autor Brygida Wiechetek w Wiedza budowlana
 
 

Co na podłogę – panele czy kafelki?

co na podłogę panele czy kafelki
co na podłogę panele czy kafelki

Jeśli chodzi o podłogę i o to co ma się na niej znaleźć to śmiało możemy stwierdzić, że jest to jeden z największych dylematów, które trapią ludzi nie od dziś. Zarówno panele jak i kafelki mają swoje plusy i minusy.

Panele podłogowe

Panele – pięknie się prezentują, szybko się je kładzie, możemy wybierać klasę ścieralności taką jaką chcemy, różnorodność cen i wzorów, praktyczne, szybko i wygodnie się je myje, jednakże może się zdarzyć, że wylanie czegoś spowoduje ich puchnięcie, szybko się rysują mimo że klasa ścieralności jest wysoka- oczywiście nie w każdym przypadku.

Kafelki podłogowe

Kafelki – również pięknie wyglądają, możemy wybierać różne wzory i kształty, kładzie się je o wiele dłużej aniżeli panele- dodajmy jeszcze, że trzeba doliczyć czas na fugi. Kafelki są również praktyczne, wygodne do mycia i są na pewno chłodniejsze od paneli.

Należy również podkreślić, że dużą rolę odgrywa cena i jakość paneli oraz kafelek. Im większa cena tym lepszy towar. Daje się to zauważyć zarówno w pierwszym jak i drugim przypadku.

panele vs kafelki

Ciężko powiedzieć tak naprawdę co jest lepsze, a co gorsze. Wszystko zależy od naszego gustu i upodobania. Panele przeważnie możemy zobaczyć w pokojach, natomiast kafelki królują w przedpokojach i kuchniach. Oczywiście pomysłowość ludzka nie zna granic więc nie jest to reguła.

Panele czy kafelki?

Wszystko zależy również od tego jak urządzamy swoje mieszkanie i łatwiej jest coś postanowić kiedy wiemy jaki efekt chcemy osiągnąć.


Brygida Wiechetek

 
Agencja Reklamowa Baj Wiechetek Copywriter, Usługi copywriterskie, reklama w sieci, reklama hoteli i pensjonatów