0
Opublikowany 22 listopada 2017 autor Brygida Wiechetek w wyposażenie
 
 

Gdzie najbardziej pasuje komoda?Stylizowane na lata 30ste meble wciąż pozostają synonimami elegancji i klasyki. Komoda z rzeźbionymi nogami oraz zdobionymi rączkami nada szyku każdemu nawet najbardziej niepozornemu wnętrzu.

Komoda ? ale do jakiego pomieszczenia ?

Pasować może właściwie do każdego pomieszczenia. Trzeba jednak ustawić ją tak, aby stanowiła dla pomieszczenia punkt centralny, jeżeli zależy nam na ty, by wszyscy goście skupiali na niej swoją uwagę.

Komoda może w udany sposób przedzielać pokój na dwie strefy – jeśli jest w miarę wysoka, a pokój nieco wąski. Na komodzie postawić można odbiornik telewizyjny. W ten sposób pozbywamy się konieczności zakupu dodatkowego regału na telewizor albo demontowania jednej czy kilku półek w meblościance, by zmieścić kolosa na jednej z części umeblowania.

Komoda na przedpokoju ?

Komoda w przedpokoju to także niegłupi pomysł. Zwłaszcza, jeśli mamy problem z zorganizowaniem miejsca na obuwie. Szerokie i pojemne szuflady komód z pewnością pomieszczą każdy rodzaj obuwia wszystkich członków rodziny. Nie trzeba będzie już potykać się o buty w korytarzu. Porządek znajdzie swoje miejsce, a przy wejściu mogą być ustawione tylko te buty, w których aktualnie najczęściej chodzimy.

stare meble klasyczne

Jeśli często przyjmujemy gości – z pewnością komoda przyda się pod względem pojemności jako dobre miejsce do przechowywania czystych prześcieradeł, poszewek oraz pościeli. Czyste i wyprasowane tkaniny ułożone na dnie szuflad nie będą ściśnięte i po wyjęciu np. obrusów czy innych rzeczy nie trzeba będzie tego wszystkiego prasować po raz drugi.

Komoda do jadalni ?

Komoda pasuje idealnie do jadalni. Pełnić może zastępczą rolę dla kredensu. Przechowywanie w niej naczyń lub sztućców także jest dobrym pomysłem.


Brygida Wiechetek

 
Agencja Reklamowa Baj Wiechetek Copywriter, Usługi copywriterskie, reklama w sieci, reklama hoteli i pensjonatów