0
Opublikowany 2 marca 2017 autor Brygida Wiechetek w Inspiracje
 
 

Dekoracje wiosenne na oknaWiosna jawi się wszystkim z nas pod znakiem zmian i wprowadzania nowych zjawisk w życie. To samo tyczy się dziedziny dekoracji wnętrz. Aby nieco ożywić mieszkanie na wiosnę- można skoncentrować się na dekoracji okien. A sposobów na przeprowadzenie zmian w tej kwestii znajdziemy naprawdę wiele.

Najskuteczniejszym sposobem na dekorację okienną są elementy roślinne. Zieleń na wiosnę powinna gościć w mieszkaniach Polaków zdecydowanie częściej. Polecamy  kompozycja kwiatowe z bratków oraz rododendronów.
Małe doniczki z tymi kwiatami z pewnością przydadzą szyku każdemu pokojowi gościnnemu.
Proponujemy także wykorzystać sadzonki kwiatów, których liście i gałęzie można po pewnym czasie swobodnie modelować za pomocą małych nożyczek ogrodowych. Dzięki nim możemy np. stworzyć formy kuliste o różnych wielkościach i postawić je na parapecie w sąsiedztwie świec zapachowych także o okrągłym kształcie.

Nie zapominamy także o wiszących dekoracjach okiennych. Można takowe wykonać zupełnie samodzielnie z papieru- jeżeli posiada się choć minimalny talent plastyczny. Wycięte z papieru i posklejane dekoracje wieszamy na cienkiej żyłce, na której mocujemy zakończenie podobne do tego, które mają lotki z zabawkowych pistoletów dla dzieci. Są one wykonane z gumy i łatwo przyczepiają się do szyb okien. Bez problemu się je również potem zdejmuje.
Fanom wiosennych rozwiązań dekoracyjnych zaproponować możemy także formy klamer ozdobnych z motywami motyli. Wielobarwne i o różnych rozmiarach, mogą zostać przyczepione do każdego rodzaju firanki i zasłony.

 


Brygida Wiechetek

 
Agencja Reklamowa Baj Wiechetek Copywriter, Usługi copywriterskie, reklama w sieci, reklama hoteli i pensjonatów