Krzesło biurowe OTTERUP skóra ekologiczna czarna

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest krzesło biurowe OTTERUP pochodzące z oferty marketu JYSK. Produkt pomimo swojej niskiej ceny, jest bardzo solidnie wykonany. Zaczynajmy!

31720

Krzesło biurowe OTTERUP z podnośnikiem pneumatycznym charakteryzuje się standardowymi wymiarami – szerokość: 56 cm, wysokość: 88/98 cm, głębokość zaś mierzy 54 cm. Mebel waży 11 kilogramów i został wyposażony w bardzo funkcjonalne kółka. Siedzisko i oparcie krzesła zostało wykonane ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym. Zaleca się czyścić ich powierzchnię bez użycia żadnych detergentów, przy pomocy wilgotnej ściereczki. Siedzisko podobnie jak oparcie jest w pełni regulowane. Wysokość siedziska mieści się w przedziale od 40 do 53 centymetrów. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Krzesło OTTERUP nabyłem w markecie JYSK stosunkowo niedawno, bo trzy miesiące temu. Zdążyłem się jednak z nim całkiem dobrze zaprzyjaźnić i poznać jego wszystkie wady i zalety. W tym miejscu dodam, że wad praktycznie nie zauważyłem – mebel jest prosty w montażu, wszystkie materiały połączeniowe znajdują się w pudełku i nie musimy dysponować żadnymi narzędziami w celu jego złożenia – jedyne czego nam potrzeba to klucz imbusowy załączony w zestawie. Instrukcja montażu podobnie jak w przypadku innych mebli z JYSKA jest krótko mówiąc mało użyteczna, pomimo tego wszystko przebiega całkiem intuicyjnie. Po złożeniu wszystkie elementy są ze sobą bardzo dobrze spasowane. Skóra ekologiczna z siedziska i oparcia sprawia pozytywne „bogate” wrażenie estetyczne. Po upływie 3 miesięcy mogę też powiedzieć że jest ona bardzo wytrzymała – siedzenie nie wyciera się, nie odkształca, ani nie dziurawi się. Kółka krzesła usprawniają przesuwanie się i – co ważne –  nie pozostawiają czarnych śladów na podłodze wykonanej z paneli drewnopodobnych.

Całość mogę skomentować jako bardzo udany zakup pod każdym względem. Estetyką krzesło dorównuje modelom z wyższej półki cenowej, zaś ekonomicznie świetnie utrzymuje korzystny stosunek jakości do ceny. Na jego zakup przeznaczyłem kwotę 130 złotych. Ocena ogólna – piątka!

Krzesło biurowe OTTERUP

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.
No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje