Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Krzesło biurowe OTTERUP skóra ekologiczna czarna

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Krzesło biurowe OTTERUP
 
Producent: JYSK
 
Klasyfikacja: krzesła biurowe
 
Specyfikacja: Rozmiar po zmontowaniu: Szerokość: 56 cm, Wysokość: 88/98 cm, Głębokość: 54 cm Wysokość siedziska: 40/53 Rozmiar przed zmontowaniem: Szerokość: 23 cm, Długość: 59 cm, Wysokość: 57 cm Waga: 11 kg
 
Meble:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


niska cena, dobry stosunek jakości do ceny

Minusy


brak


Krzesło biurowe OTTERUP z podnośnikiem pneumatycznym charakteryzuje się standardowymi wymiarami – szerokość: 56 cm, wysokość: 88/98 cm, głębokość zaś mierzy 54 cm. Mebel waży 11 kilogramów i został wyposażony w bardzo funkcjonalne kółka. Siedzisko i oparcie krzesła zostało wykonane ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym. Zaleca się czyścić ich powierzchnię bez użycia żadnych detergentów, przy […]

0
Opublikowany 27 lipca 2015 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest krzesło biurowe OTTERUP pochodzące z oferty marketu JYSK. Produkt pomimo swojej niskiej ceny, jest bardzo solidnie wykonany. Zaczynajmy!
 

31720

Krzesło biurowe OTTERUP z podnośnikiem pneumatycznym charakteryzuje się standardowymi wymiarami – szerokość: 56 cm, wysokość: 88/98 cm, głębokość zaś mierzy 54 cm. Mebel waży 11 kilogramów i został wyposażony w bardzo funkcjonalne kółka. Siedzisko i oparcie krzesła zostało wykonane ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym. Zaleca się czyścić ich powierzchnię bez użycia żadnych detergentów, przy pomocy wilgotnej ściereczki. Siedzisko podobnie jak oparcie jest w pełni regulowane. Wysokość siedziska mieści się w przedziale od 40 do 53 centymetrów. Produkt przeznaczony jest do samodzielnego montażu.

Krzesło OTTERUP nabyłem w markecie JYSK stosunkowo niedawno, bo trzy miesiące temu. Zdążyłem się jednak z nim całkiem dobrze zaprzyjaźnić i poznać jego wszystkie wady i zalety. W tym miejscu dodam, że wad praktycznie nie zauważyłem – mebel jest prosty w montażu, wszystkie materiały połączeniowe znajdują się w pudełku i nie musimy dysponować żadnymi narzędziami w celu jego złożenia – jedyne czego nam potrzeba to klucz imbusowy załączony w zestawie. Instrukcja montażu podobnie jak w przypadku innych mebli z JYSKA jest krótko mówiąc mało użyteczna, pomimo tego wszystko przebiega całkiem intuicyjnie. Po złożeniu wszystkie elementy są ze sobą bardzo dobrze spasowane. Skóra ekologiczna z siedziska i oparcia sprawia pozytywne “bogate” wrażenie estetyczne. Po upływie 3 miesięcy mogę też powiedzieć że jest ona bardzo wytrzymała – siedzenie nie wyciera się, nie odkształca, ani nie dziurawi się. Kółka krzesła usprawniają przesuwanie się i – co ważne –  nie pozostawiają czarnych śladów na podłodze wykonanej z paneli drewnopodobnych.

 
Całość mogę skomentować jako bardzo udany zakup pod każdym względem. Estetyką krzesło dorównuje modelom z wyższej półki cenowej, zaś ekonomicznie świetnie utrzymuje korzystny stosunek jakości do ceny. Na jego zakup przeznaczyłem kwotę 130 złotych. Ocena ogólna – piątka!
 
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Zdjęcia

Krzesło biurowe OTTERUP

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

+ Slide
- Slide

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)