0
Opublikowany 23 lipca 2019 autor Art Branżowy w Wiedza budowlana
 
 

Domy we Wrocławiu – odkryj najciekawsze inwestycje deweloperskie i znajdź dom swoich marzeń

domy-we-Wrocławiu
domy-we-Wrocławiu

Każdy ma swoje marzenia i wyobrażenia związane z idealnym miejscem do zamieszkania. Dla wielu osób jest to miasto, aczkolwiek dla wielu osób spełnieniem marzeń jest dom na uboczu. Można mieć pewien dylemat związany z połączeniem obu tych aspektów. Wiele osób chce jednocześnie mieszkać w otoczeniu terenów zielonych, w ciszy, ale z drugiej strony nie chce rezygnować z dostępu do udogodnień, jakie daje wielkie miasto.

Znacznie większe szanse na rozwój zawodowy, osobisty, centra rozrywki, kultury, centra zakupowe. Duże miasto to większe możliwości. Te dwa aspekty jak najbardziej mogą być połączone w odniesieniu do nowoczesnej inwestycji firmy deweloperskiej Scandi Home. To nowoczesne domy we Wrocławiu, które położone są w cichej dzielnicy Brochów. Park Brochowski zapewnia bliskość terenów zielonych, zapewnia kontakt z naturą, możliwość spacerowania, odsapnięcia. Jednocześnie też do centrum Wrocławia jest nie więcej jak około pięć kilometrów. Dodatkowo trwająca aktualnie przebudowa ulicy Buforowej jeszcze lepiej, efektywniej pozwoli skomunikować tę dzielnicę z centrum miasta. W tę koncepcję idealnie wpisują się owe nowoczesne domy. Krzyki, a tak w zasadzie to Brochów jest uznawana za jedną z piękniejszych dzielnic. Owa nazwa Krzyki funkcjonowała do pewnego czasu, by potem zmienić się w Brochów.

Szczegóły inwestycji

Inwestycja obejmuje swoim zakresem dosyć sporą ilość budynków. Niektóre z nich już zostały zakupione, inne są zarezerwowane, ale istnieje jeszcze wiele lokali dostępnych dla wszystkich chętnych. Z jednej strony powiemy, że są to szeregówki. Wrocław dysponuje innymi tego rodzaju inwestycjami, ale ta jest wyjątkowa. Z jednej strony szeregówki, ale z drugiej strony domy posiadające swoją całkowitą odrębność. Każdy dom to odrębny rodzinny ogród, to przestronny salon, wygodna komfortowa łazienka jak również możliwe do dowolnego zaadaptowania przestronne poddasze. Inwestycja te bez wątpienia spełnia oczekiwania współczesnych klientów, a dodatkowego smaczku dodaje fakt, że zanim klient zakupi dany dom, może samodzielnie zaprojektować poszczególne pomieszczenia. Są to bardzo przestronne i nowoczesne domy. Wrocław jest miastem, które daje szanse na to, aby spełniać swoje marzenia mieszkaniowe.

Dom nowoczesny, dom inteligentny

Owa inwestycja to nie tylko przestrzeń, możliwość samodzielnego stworzenia wyjątkowej przestrzeni, ale jednocześnie też należy tutaj wskazać na inne bardzo istotne aspekty. Istotnym elementem jest na pewno system Scandi Smart. Dzięki temu ów dom nie tylko jest nowoczesny, nie tylko jest estetyczny, nie tylko jest funkcjonalny, a każdy zasadniczo czuje się tam dobrze. Owa inwestycja to także energooszczędne oraz ekologiczne rozwiązania. Wspomniany wyżej system polega na rozwiązaniu inteligentnych rozwiązań pozwalających sterować różnymi urządzeniami dzięki centralnemu sterownikowi lub specjalnej aplikacji mobilnej. Na ów system składają się takie elementy jak:

– bezzłączkowy system instalacji,

– technika ciepłego montażu,

– wspomniane wyżej rozwiązania energooszczędne,

Współczesny człowiek ma dosyć spore oczekiwania względem domu, w którym chce zamieszkać. Wynika to również z tego, że obecny rynek daje bardzo wiele różnych możliwości, rozwiązań oraz technologii. Nic tak nie cieszy jak nowe domy. Wrocławska inwestycja w Brochowie jest odpowiedzią na najgłębsze potrzeby oraz oczekiwania współczesnego człowieka. W tym miejscu nie trzeba rezygnować z dostępu do wielkomiejskiego życia, jego udogodnień, nie trzeba rezygnować z pracy w dużych firmach, korporacjach, biurach, by jednocześnie móc potem odsapnąć od tego wielkiego miasta na łonie natury. Inwestycja Scandi Home jest odpowiedzią na dążenie współczesnego człowieka do kontaktu z naturą, jest zabezpieczeniem jego potrzeb.

Oczywiście każdy ma swoje własne wyobrażenia, niemniej jednak większość z nich spełni ów deweloper. Wrocław jest uznawany za jedno z ciekawszych miejsc w Polsce, jedno z piękniejszych miast w kraju i tym samym możliwość zamieszkania w tym mieście jest bez wątpienia ciekawą perspektywą. Jednocześnie jest to oczywiście inwestycja, która po prostu spełnia marzenia o takim domu, w którym każdy czuje się bardzo dobrze, który jest dla niego przysłowiowym azylem w jego codzienności, odskocznią od codziennych problemów, od wszechobecnego stresu oraz pędu życia. Nie dziwi fakt, iż owa inwestycja cieszy się takim dużym zainteresowaniem, a wolne domy w dosyć szybkim tempie są rezerwowane przez kolejne osoby, przez amatorów mieszkania w wymarzonym miejscu.


Art Branżowy

 
Artykuły branżowe