0
Opublikowany 22 sierpnia 2019 autor Art Branżowy w Wiedza budowlana
 
 

Rury ze stali nierdzewnej do balustrad

Balustrady nierdzewne
Balustrady nierdzewne

Planując montaż balustrady musisz pamiętać nie tylko o dokładnym sprawdzeniu wymiarów i wybrania interesującego cię designu, ale też o zastosowaniu porządnych materiałów. Tylko taka balustrada zapewni użytkownikom bezpieczeństwo.

  1. Sklep z elementami balustrad
  2. Zakup gotowej balustrady

Niezależnie jednak od tego, czy chcesz postawić na balkony francuskie czy potrzebujesz mocowania do szkła, wszystkie niezbędne elementy możesz zamówić na stornie sklepu internetowego. Firma Avis od wielu lat obsługuje zamówienia od klientów indywidualnych oraz biznesowych i oprócz szerokiego wyboru asortymentu gwarantuje przystępne ceny.

Sklep z elementami balustrad

Chociaż dużym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się balustrady francuskie, to sklep ma w ofercie również inne rozwiązania. Znajdziesz tu największy wybór na rury ze stali nierdzewnej, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Za ich produkcję odpowiadają włoscy specjaliści, którzy mają ogromne doświadczenie w takich realizacjach. Każda z rur składająca się na elementy balustrad została wykonana z jednego z dwóch materiałów. Pierwszym z nich jest stal nierdzewna o oznaczeniu AISI 304, która idealnie sprawdza się do produkcji części montowanych we wnętrzach. Drugim zaś stal kwasoodporna AISI 316, która stosowana jest na elementy do balustrad montowane na zewnątrz. Tego typu stal pozwala uzyskać świetną odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne.

balustrada

Zakup gotowej balustrady

Nie musisz oczywiście samodzielnie dobierać części składających się na balustrady systemowe, gdyż w ofercie sklepu dostępne są również gotowe rozwiązania. Wybierając taki produkt masz pewność, że słupki ze stali nierdzewnej oraz inne części będą odpowiednio dopasowane. Jeżeli jednak potrzebujesz fachowej porady na temat tego, jak dobrać daszki szklane lub uchwyty do szyb, zawsze możesz skontaktować się z pracownikami sklepu. Każdego dnia pomagają oni klientom i dobierają dla nich elementy balustrad nierdzewnych. Pozwala to skrócić czas potrzebny na złożenie zamówienia, gdyż klient otrzymuje gotową ofertę produktów zgodnych z jego oczekiwaniami. Na stronie znajdziesz również przydatne filmy instruktażowe, dzięki którym unikniesz problemów z tym, aby zamontować słupki ze stali nierdzewnej. Jeżeli jednak podczas montażu pojawiłyby się problemy, możesz liczyć na pomoc specjalistów, którzy świadczą usługi profesjonalnego wstawiania balustrad. Mogą również zająć się innymi elementami, czego przykładem są uchwyty do szkła.

 


Art Branżowy

 
Artykuły branżowe