Każda doskonała gospodyni oraz każdy doskonały gospodarz pragną by wnętrze ich domu było wyjątkowe, wspaniale dopasowane do ich wyobrażeń oraz doskonale spełniało swoje zadania. Inwestycje w dom rodzinny to najbardziej trafione inwestycje jakie można ponieść, nie licząc funduszy, które wydaje się na swoje dzieci i wnuki. Wnętrze pozwalające swoim domownikom na relaks i zabawę, które nie jest zagracone i świetnie sprawdza się przy projektowaniu kolejnej imprezy z przyjaciółmi, lub do spędzenia niezapomnianych i romantycznych chwil z ukochaną lub ukochanym w godzinach wieczornych przy własnym kominku, to wnętrze, którego trzeba pozazdrościć.
Dlatego właśnie warto pomyśleć o możliwościach zagospodarowania przestrzeni dzięki stojakom na drewno firmy Mantaray, czy może tkwić przy starej, sprawdzonej drewutni.
Drewutnia to dziś przeżytek. Niestety ta anachroniczna budowla już nie sprawdza się w swoich zadaniach. Zarówno wielka powierzchnia, jaką zajmuje mogła by zostać zagospodarowana w zupełnie inny, bardziej przyjazny sposób. Wystarczy pomyśleć jak dużo więcej miejsca miały by dzieci do zabawy, a może by zbudować drugi garaż (lub pierwszy). Drewutnia to koszty utrzymania i remontu. Niepotrzebny materiał na załatanie wszystkich dziur w dachach i pieniądze wydane zupełnie bez potrzeby. Jedyną pożądaną cechą drewutni może być pojemność, lecz warto się zastanowić czy jest ona nam tak na prawdę potrzebna, gdy drewna używamy tylko do rozpalania od czasu do czasu w kominku, lub rozpalania pieca węglowego.
Czy tak fantastyczna budowla gospodarcza może wnieść coś do ogólnej estetyki ogrodu i całego domu?
Czy wentylacja w zamkniętych pomieszczeniach jest taka jak być powinna i czy drewno zamiast suszyć się nie zbutwieje w zimne, jesienne wieczory?
Odpowiedzią na pytanie jak składować i suszyć drewno są najlepsze na rynku stojaki, których cechy zapewnią to wszystko, czego drewutnia nie może.
Grab1 oraz Grab2 dwa to najnowszy model, który dzięki swoim niebywałym cechom i fantastycznemu projektowi sprawdzi się zarówno pod dachem jak i na zewnątrz budynku mieszkalnego. Producent stojaków, wspomniana firma Mantaray, to lider na rynku w Stanach Zjednoczonych. Oba produkty biją za oceanem rekordy popularności, co pozwala zrozumieć jak fantastyczne jest ich wykonanie. Grab1 oraz Grab2, mimo iż są nowością na rynku europejskim to już sprawdzona marka, która na pewno nie zawiedzie swojego nowego właściciela.
Stojaki na drewno prezentują się fantastycznie, a dzięki wprowadzeniu śrubek, które są w tym samym kolorze co one zachowują jednolita barwę i świetnie komponują się w każdym wnętrzu. Dzięki niedoścignionemu projektowi, zarówno składanie jak i rozkładanie ich jest najprostszą czynnością, którą może wykonać każdy. Materiał, z którego zostały wykonane nie ulega korozji co pozwoli cieszyć się ich pięknym wyglądem bez uszczerbku przez cały czas użytkowania. Odpowiednio dobrane rozmiary, możliwość ułożenia 0,5 lub 1 metra sześciennego na stojaku – w zależności od projektu, pozwalają na zastosowanie ich zarówno w ogrodzie, czy na tarasie, jak również tuż przy kominku – tak by wieczorny relaks nie został zagłuszony przez ciągłe wędrówki po suche drewno.
Oba stojaki to najlepsze rozwiązanie do suszenia drewna. Zostały zaprojektowane tak, by osiągnąć najlepszą możliwą wentylację, która jest niezbędna do suszenia. Umiejscowienie ich w osłonionym i suchym miejscu, z dostępem do powietrza oraz nasłonecznionym, to najlepsze rozwiązanie. Dzięki odpowiedniemu designowi, drewno jest odizolowane od podłoża, a pokrowiec przeciwdeszczowy i przeciwśnieżny będzie dodatkowym, wartościowym zabezpieczeniem.
Nowoczesność i prostota to najłatwiejsza charakterystyka stojaków na drewno Grab1oraz Grab2. Niedościgniony design, który nigdy nie straci na swoich walorach estetycznych oraz najlepsza wentylacja i wielka pojemność to synonimy tych dwóch słów. Oba stojaki to sprawdzony i pewny producent, który dzięki zaufaniu jaki mu okazano za oceanem może cieszyć się wielką popularnością swoich produktów. Najwyższa jakość i najlepsza marka. Jednym słowem stojaki Grab to najlepszy produkt, w który warto zainwestować, gdyż nie łatwo znaleźć dla niego równie doskonałą kontrofertę.
Stojaki znajdziecie tutaj:
– duży stojak [LINK https://epraktyk.pl/stojak-na-drewno-grab-2.html ]
– mały stojak [LINK https://epraktyk.pl/stojak-na-drewno-grab-1.html ]
W odpowiedzi na pytanie czy warto budować nowe i utrzymywać stare drewutnie chciałbym rzec, że ich piękno oraz gabaryty są zupełnie nieprzydatne, natomiast stojaki sprawdzą się zarówno wewnątrz budynku mieszkalnego jak i na tarasie, czy wolnej przestrzeni.
Drewutnia czy stojak na drewno?: Każda doskonała gospodyni oraz każdy doskonały gospodarz… hXXps://t.co/JUHgGHDRd1
podoba mi się artykuł, zbudowałem drewutnie dwa lata temu i przez warunki atmosferyczne niszczeje dość szybko – a taki stojak na lata, jeszcze jak jest pod dachem to już na całe życie…
Ciekawe rozwiązanie, pierwszy raz widzę w sumie..
Widziałem już ten stojak u znajomej, mówiła że szybko się składa, wygląda fajnie 🙂 i prosto!
Piękne te stojaki !
Drewutnia to tez fajne rozwiązanie, stojak na drewno drogi, duzo trzeba kupic, ale ładny jak kogoś stać ((:
drewutnia NIE jest przeżytkiem natomiast te stojaki na drewno to nowość i nie źle to wygląda, ja mam drewutnie i trzymam tam nie tylko drewno ale i kosiarki, rowery i sprzęt ogrodniczy, taki stojak jest bardziej bym powiedział designerski bo ładnie wygląda pewnie na tarasie albo balkonie ale drewutni nie zastąpi…jak to mówią jeden woli matkę drugi woli córkę
zgadzam się z Andrzej83 – stojaki OK – ale drewutnia to nie przeżytek…osobiście sam bym sobie kupił taki stojak ale postawić taką drewutnie to jaki w ogóle jest koszt ktoś wie może ? nająć 2 chłopaków, kupić materiał – ile to może kosztować w całości? proszę o pomoc – będę bardzo wdzięczny
Jaki stojak na drewno wybrać – o to jest pytanie ? Te wyglądają OK ale troszkę za duże do środka , hmm..ktoś ? coś ?
Widziałem już w paru domach takie stojaki, fajnie jak masz taras połączony z salonem z kominkiem. Wychodzisz sobie w zimie w kapciach po drewno na taras.
Xawer Ł – zależy ile ma mieć tak drewutnia ale – ja ma taka prowizoryczną i sam sobie robiłem po pracy zeszło mi dwa miesiące i nieźle wygląda – całość mnie kosztowała 700zł za materiały i miałem dwa ray kogoś kto się na tym zna i mnie poinstruował – jak na zlecenie do ktoś Ci zrobi to 120 zł dniówka za osobę średnio – to sobie policz – ale mówię zależy jaką chcesz mieć 😉
ja już zamówiłam i to dwa, mam transport gratis 😀
ja zamówiłem na próbe, i jak tyko złożyłem i ułozyłem drewno to 3 następne zamówiłem, mam dwa Grab 1 i dwa grab 2, świetny produkt ! polecam
nic dodać, nic ująć, super produkt i fachowa obsługa na sklepie!