0
Opublikowany 6 kwietnia 2018 autor Artykuł Sponsorowany w Wiedza budowlana
 
 

Duża awaria w domu i nagła potrzeba zakupów? Wygoda limitu kredytowegoO tym, że nieszczęścia lubią chodzić parami, przekonała się niejedna osoba. Nierzadko dochodzi do sytuacji, gdy w jednym momencie psuje się kilka rzeczy – posłuszeństwa odmawia pralka, lodówka przestaje chłodzić, a na domiar złego domowy budżet jest napięty do granic możliwości. O ile pewne rzeczy mogą poczekać, o tyle jeśli wszystko w mieszkaniu ulega awarii, dodatkowe środki finansowe są niemal niezbędne. W takich momentach przydatny może okazać się limit kredytowy.

Dodatkowe środki na nieprzewidziane wydatki

 

Nikt nie jest w stanie zabezpieczyć się na wypadek losowych sytuacji, takich jak np. awaria najważniejszych sprzętów domowych. W przypadku zepsucia się niewielkich urządzeń, które ułatwiają niektóre czynności, nie ma aż takiego problemu; gorzej jednak, jeśli posłuszeństwa odmawiają podstawowe sprzęty. Mało kto jest w stanie wydać jednorazowo (i to od ręki) pieniądze na naprawę takich urządzeń lub kupno nowych. W takim wypadku można skorzystać z pożyczki, jednak jeszcze wygodniejszym rozwiązaniem jest wzięcie środków w ramach wcześniej przyznanego limitu kredytowego. Klient nie musi czekać na żadną decyzję ze strony firmy i może natychmiast wypłacić potrzebną kwotę.

Limit kredytowy w Euroloan: jak to działa?

 

Jedną z firm, które umożliwiają swoim Klientom skorzystanie z limitu kredytowego, jest Euroloan. Jak to działa? Klient tylko raz ubiega się o pożyczkę; w jej ramach przyznawany mu jest limit kredytowy na określoną w umowie sumę. Co ważne, pożyczkobiorca nie musi od razu wypłacić wszystkich pieniędzy – może sięgać po środki podczas całego trwania umowy, aż do wyczerpania kwoty, która została mu przyznana. Co ważne, system transakcyjny Euroloan działa przez 7 dni w tygodniu. To z kolei oznacza, że Klient może w dowolnej chwili za pośrednictwem strony https://www.euroloan.pl/  – oczywiście w ramach przyznanego mu limitu – złożyć zlecenie wypłaty środków. Dzięki temu nawet największa awaria może zostać zażegnana jeszcze tego samego dnia – bez konieczności ponownego składania wniosku o pożyczkę.


Artykuł Sponsorowany