0
Opublikowany 9 kwietnia 2018 autor Artykuł Nadesłany w Wiedza budowlana
 
 

Warte uwagi inwestycje mieszkaniowe w SzczecinieSzczecin to miasto, które jest obecnie jedną z najciekawszych opcji, jeśli chodzi o zakup mieszkania. Liczne parki i skwery, bliskość terenów rekreacyjnych oraz mnogość ciekawych opcji, jeśli chodzi o spędzanie czasu wolnego – wszystkie te wyraźnie przemawiają na korzyść tego portowego miasta.

 W Szczecinie świetnie czują się zarówno młode rodziny z dziećmi, jak i single, którzy na co dzień stawiają na aktywne życie pełne wrażeń. W zależności od tego, czy preferujemy mieszkania w zacisznej, zielonej okolicy, czy też zależy nam na bliskości ścisłego centrum miasta, wśród poniższych propozycji ciekawych inwestycji mieszkaniowych w Szczecinie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Chabrowe Osiedle

To kompleks niskich bloków wielorodzinnych położonych w zacisznej okolicy w dzielnicy Krzekowo, w której dominuje niska zabudowa jednorodzinna. Z tego powodu Chabrowe Osiedle urzeka kameralnym charakterem i będzie idealne dla osób poszukujących na co dzień wyciszenia oraz spokoju. Jednocześnie doskonale rozwinięta sieć komunikacji publicznej zapewnia doskonałe skomunikowanie osiedla zresztą miasta. Ten kompleks mieszkaniowy przylega bezpośrednio do kojących terenów zielonych, wśród których znajduje się również prywatny staw do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Nastrojowo oświetlone alejki wśród drzew i krzewów zachęcają do spacerów z całą rodziną. Ogromnym atutem Chabrowego Osiedla jest fakt, iż cały teren jest strzeżony, co zapewnia mieszkańcom maksimum bezpieczeństwa. Dodatkowo każde mieszkanie z dostępnych na osiedlu przestronnych i jasnych lokali posiada duży balkon, zaś mieszkania na parterze posiadają prywatne ogródki. Na osiedlu znajdują się naziemne miejsca parkingowe dla zmotoryzowanych mieszkańców, z kolei miłośnicy kolarstwa z pewnością docenią obecność wygodnych boksów rowerowych.

Księcia Warcisława

 

Usytuowane na Wzgórzach Warszewskich osiedle Księcia Warcisława składa się z pięciu niskich bloków o wyjątkowo wysokim standardzie. Lokalizacja całego kompleksu mieszkaniowego sprawia, że stanowi on doskonały kompromis między zaciszną lokalizację a bliskością ścisłego centrum miasta. Funkcjonalne budynki dzięki sporym odległościom między poszczególnymi blokami zapewniają mieszkańcom intymność, zaś bezpośrednie sąsiedztwo prywatnego stawu stanowi gwarancję pięknego widoku z okien. Aktywny wypoczynek na łonie natury umożliwiają zarówno prywatne tereny zielone przynależące do osiedla, jak i liczne okoliczne parki miejskie. Osiedle Księcia Warcisława jest przyjazne rowerzystom – z myślą o nich bowiem powstały komfortowe boksy rowerowe. Aby zadbać o najwyższy poziom bezpieczeństwa mieszkańców, całe osiedle jest strzeżone i posiada monitoring. Bezsprzeczną zaletą tego kompleksu mieszkaniowego jest bliska odległość do różnego rodzaju lokalów usługowo-handlowych.

Nautica

Szukasz mieszkania w Szczecinie w nowym budownictwie w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta? Nowoczesne osiedle Nautica z pewnością spełni wszelkie Twoje wymagania. W skład tego kompleksu mieszkaniowego wchodzą budynki wielorodzinne wyróżniające się modernistycznym charakterem, dzięki czemu cała inwestycja doskonale wpisuje się w najnowsze trendy architektoniczne.

Dla pełnego komfortu mieszkańców na osiedlu powstały podziemne miejsca parkingowe, zaś niezbędny relaks zapewniają przylegające do całego kompleksu prywatne tereny zielone. Wały Chrobrego, Bulwary nad Odrą – wszystkie te wizytówki Szczecina są na wyciągnięcie ręki mieszkańców, dzięki fenomenalnej lokalizacji całego osiedla. W jego bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się również liczne sklepy, szkoła i przedszkola – co z pewnością docenią rodziny z dziećmi – oraz restauracje i placówki kulturalne – ten fakt z kolei powinien ucieszyć każdego singla prowadzącego aktywne życie towarzyskie.

Jeżeli które z prezentowanych powyżej osiedli w Szczecinie wydaje Ci się szczególnie interesujące, koniecznie zajrzyj na stronę http://www.sgi.pl/mieszkania-szczecin/, gdzie znajdziesz wszystkie dodatkowe informacje, a także będziesz mógł przyjrzeć się zdjęciom oraz wizualizacjom.


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz