2
Opublikowany 4 grudnia 2014 autor Brygida Wiechetek w Inspiracje
 
 

Aranżacja piekarnika w kuchni

jaki piekarnik do kuchni
jaki piekarnik do kuchni

Piekarnik

to urządzenie niezbędne w każdej kuchni…

Bez niego nie przygotujemy niedzielnego obiadu ani ulubionego ciasta na spotkanie w gronie znajomych.
Dzisiejsze sklepy z wyposażeniem gospodarstw domowych prezentują różne formy zastosowanie piekarników.

gdzie dac piekarnik i kuchenkę kuchnia urządzenie

Aranżować piekarnik w kuchni można na wiele sposobów. Klasyczne rozwiązanie w postaci piekarnika umieszczonego niżej kuchni gazowej powoli przechodzi do historii. Dziś o wiele praktyczniejszy jest piekarnik funkcjonujący zupełnie osobno jako element wyposażenia kuchni.

Zauważyć można, że bardzo modne stały się piekarniki zabudowane w ścianach. Zajmują dzięki temu niewiele miejsca w kuchni i są znacznie bardziej praktyczne od tych, które posiadają kuchnie gazowe. Przede wszystkim- piekarnik w ścianie umiejscowiony powinien być tak, aby znajdował się na wysokości wyciągniętych rąk gospodyni. Dzięki temu wkładanie i wyjmowanie z piekarnika gotowych potraw nie będzie wymagało ani schylania, ani przesadnej uwagi, aby czegokolwiek nie uszkodzić.

aranżacja kuchni piekarnik kuchenka płyta indukcyjna

Działania będą proste i skuteczne. Piekarniki montowane w ścianach mają także piękną obudowę. Wrażenie robią drzwiczki wykonane w stu procentach ze szkła. Dzięki temu, że szkło jest jasne i przejrzyste- gospodyni zyskuje konkretny widok tego, co wewnątrz się znajduje i może na bieżąco kontrolować stan swoich wypieków. Teraz nie trzeba otwierać piekarnika, aby sprawdzić, czy ciasto odpowiednio wyrosło! Piekarnik ścienny także czyści się wygodniej od tego w kuchence. Nie trzeba bowiem klękać i zdzierać paznokci. Mamy ułatwiony dostęp do partii, które trzeba wyczyścić, dzięki temu, że piekarnik nie znajduje się poniżej nas.

Zapraszam do galerii zdjęć, zebraliśmy dla Was bardzo ciekawe rozwiązania, przedstawiamy aranżacje kuchni z piekarnikiem w roli głównej.

kuchnia piekarnik inspiracje

kuchnia piekarnik inspiracjeGru 4, 2014Photos: 26
 

Brygida Wiechetek

 
Agencja Reklamowa Baj Wiechetek Copywriter, Usługi copywriterskie, reklama w sieci, reklama hoteli i pensjonatów