0
Opublikowany 5 sierpnia 2016 autor Artykuł Nadesłany w Inspiracje
 
 

Lampki choinkowe LED – aranżacja nie tylko świątecznej choinkiJuż w połowie listopada, gdy za oknem szaro buro i plucha, zaczynamy powoli tęsknić za bożonarodzeniową atmosferą i chcemy jak najwcześniej poczuć ten ciepły, magiczny, rodzinny klimat tego wyjątkowego okresu w roku. Pojawiające się w licznych miejscach bannerowe reklamy świąteczne czy zimowe aranżacje witryn sklepowych, powodują, że w naszym domu także chcielibyśmy poczuć aurę świąteczną.

Mamy do wyboru wiele rodzajów i kształtów lampek choinkowych. Wybierzmy takie, które współgrać będą ze stylem naszego salonu. Wówczas odpowiednio przybrana choinka stworzy z wnętrzem spójną stylistycznie całość.

Lamki choinkowe – najpopularniejsza świetlna ozdoba bożonarodzeniowa

Choinka będąca najczęściej centralnym punktem aranżacji naszego świątecznego salonu nie może pozostać bez oświetlenia. Czasem odpowiednio dobrane lampki choinkowe są na tyle atrakcyjne wizualnie i tworzą tak magiczny klimat same w sobie, że nie potrzeba nam na choince ani bombek ani innych dekoracji świątecznych. Ewentualnie możemy dorzucić elegancki, połyskujący łańcuch choinkowy i tym, sposobem uzyskamy atrakcyjne, a jednocześnie nieprzeładowane zbytnią ilością ozdób drzewko.

Dlaczego lampki choinkowe LED są najpopularniejsze na rynku?

Za lampkami ledowymi ozdabiającymi nasze świąteczne drzewko przemawia oczywiście energooszczędność. Diody LED to oszczędność energii nawet w osiemdziesięciu procentach w porównaniu do klasycznych lampek choinkowych. Ponadto lampki LED są trwałe i gdy używamy ich raz w roku, mogą posłużyć i kilkadziesiąt lat. Są również bezpieczne; nie posiadają w sobie toksycznych substancji ani nie emitują szkodliwego dla naszych oczu promieniowania (ultrafiolet).

Można dzięki nim uzyskać fantastyczne, jedyne w swoim rodzaju efekty. Stosując żarówki LED RGB, będziemy cieszyć się wszystkimi kolorami lampek. Wystarczy wybrać kolor, używając specjalnego pilota. Prócz zmiany kolorów lampek, można także zaprogramować ulubiony tryb świecenia lub wybrać tryb zmienny, podczas którego lampki ledowe będą świeciły w różny sposób. Ciekawy lampkami z żarówkami RGB są zestawy sprzedawane w sklepie AMLED: https://amled.pl/pl/c/lampki-choinkowe-led/302

 

Lamki choinkowe LED nie tylko na choince

Lampek choinkowych możemy użyć do dekoracji całego mieszkania czy domu. Sznurem kolorowych lampek możemy stworzyć dowolny napis na ścianie, który będzie wyglądał niczym neon. Wystarczy na boazerii zaczepić lampki na pinezki bądź na gładkiej pomalowanej powierzchni zamocować je za pomocą specjalnej niebrudzącej dwustronnej, przezroczystej taśmy.
Lampkami możemy udekorować również szczyt wezgłowia łóżka bądź kanapy w salonie lub ułożyć z nich ciekawą kompozycję na blacie stołu w jadalni. Ciekawy efekt da położenie sznura lampek na toaletce lub komodzie z lustrem, które zintensyfikuje efekt świecenia lampek.

lampki-choinkowe-led


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz