0
Opublikowany 15 lutego 2019 autor Art Branżowy w Wiedza budowlana
 
 

Odkryj ponad 150 gotowych projektów domów. W Danwood każdy znajdzie coś dla siebie!

gotowe projekty domów
gotowe projekty domów

Inwestycja we własny dom wiąże się z podejmowaniem wielu bardzo ważnych decyzji, które będą warunkowały komfort życia przez długie lata. Jedną z najważniejszych jest wybór projektu domu. Decyzja ta powinna być poprzedzona dokładnym określeniem wymagań oraz możliwości finansowych związanych z realizacją projektu. Z uwagi na fakt, że gustów i oczekiwań jest wiele, w ofercie firmy Danwood odnaleźć można ponad 150 gotowych projektów domów spełniających najwyższe standardy i zapewniających wygodę domownikom i ich gościom.

Danwood to różnorodne projekty domów jednorodzinnych o doskonałym ponadczasowym designie. Nowoczesne domy prefabrykowane Danwood to obiekty inteligentne, energooszczędne, funkcjonalne oraz tworzone w trosce o środowisko naturalne.

Domy prefabrykowane z drewna

Domy prefabrykowane z drewna to budynki, których elementy powstają w nowoczesnych halach produkcyjnych. Zatem ściany, stropy, więźby dachowe produkowane są w zakładach, a następnie dostarczane na plac budowy i montowane na wylanych i przygotowanych do budowy fundamentach. Na terenie Polski większym zainteresowaniem wciąż cieszą się domy murowane, jednakże z roku na rok popularność zyskują domy drewniane. Należy pamiętać, że technologia budowania z drewna posiada wielowiekową tradycję i jest wciąż udoskonalana. Domy drewniane zapewniają trwałość i stabilność przez długie lata. Warto wspomnieć, że kraje najbardziej rozwinięte, takie jak USA, Kanada, Niemcy czy kraje skandynawskie korzystają przede wszystkim z drewna w budowie domów. Technologia domów prefabrykowanych niweluje ryzyko wystąpienia jakichkolwiek błędów konstrukcyjnych, a co istotne, budowa domu z elementów prefabrykowanych to oszczędność czasu, gdyż korzystając z gotowych modułów czas budowy zostaje zdecydowanie skrócony. Domy prefabrykowane z drewna Danwood budowane zgodnie z dostępnymi projektami to budynki nowoczesne, gwarantujące komfort cieplny, oszczędność energetyczną oraz pełną funkcjonalność.

projekt domu

Poznaj pełną ofertę domów jednorodzinnych

Danwood to nowoczesna firma zatrudniająca wysoce wykwalifikowany personel, korzystająca z zaawansowanego technologicznie sprzętu oraz najlepszych surowców, czego efektem są doskonałe domy jednorodzinne spełniające najbardziej restrykcyjne wymagania dotyczące bezpieczeństwa oraz energooszczędności. Firma stosuje w pełni kompleksowe rozwiązania w produkcji elementów domów tworząc perfekcyjne konstrukcje przy użyciu sprawdzonych, wysokiej jakości materiałów. Na etapie budowy Danwood korzysta z najlepszych instalacji, czego efektem jest gwarancja idealnego efektu cieplnego, a co za tym idzie obniżenie opłat eksploatacyjnych. Bezpieczeństwo, wygoda, funkcjonalność, energooszczędność oraz komfort cieplny zapewniany jest również dzięki profesjonalnie wykonanym projektom. Projekty domów Danwood wykonane są przez doświadczonych i profesjonalnych architektów, dzięki czemu budynki te posiadają najwyższe parametry. W ofercie firmy znajdują się nowoczesne domy jednorodzinne. W katalogu projektów firmy Danwood znajdują się następujące warianty domów:

Domy parterowe

Specyfika tego typu domów polega na rozlokowaniu przestrzeni obiektu w jednej kondygnacji. Dom parterowy wymaga więc większej powierzchni zabudowy, jednak nie zawsze wymagania te będą tyczyły się także rozmiarów działki, gdyż wiele projektów jest przygotowanych w taki sposób, by bez problemu można było zrealizować je na działkach o mniejszej powierzchni. Domy parterowe są bardzo wygodne, gdyż wszystkie pomieszczenia ulokowane są na jednej kondygnacji, przez co są one łatwo dostępne. W ofercie Danwood znajdują się zarówno nowoczesne, jak i bardziej klasyczne projekty domów parterowych, o różnych rozkładach pomieszczeń, dzięki czemu klient może wybrać projekt najbardziej odpowiadający jego potrzebom. Domy parterowe to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, dla osób starszych oraz osób z niepełnosprawnością, gdyż nie istnieje zagrożenie wypadków na schodach, a każda przestrzeń jest łatwo dostępna. Domy parterowe z drewna firmy Danwood to budynki przyjazne, ekologiczne oraz w pełni komfortowe.

Domy półtorakondygnacyjne i dwukondygnacyjne

Domy półtorakondygnacyjne to domy z użytkowym poddaszem. Tego typu budynki to bardzo dobre rozwiązanie dla małych działek, a większych oczekiwań odnośnie przestrzeni użytkowej domu. Na poddaszu można urządzić prywatną przestrzeń dla rodziny, to jest sypialnie oraz łazienki. Projekty domów półtorakondygnacyjnych Danwood to ciekawe możliwości aranżacyjne, nowoczesność, komfort oraz oszczędność.

Dla osób, które wymagają jeszcze większych przestrzeni przygotowane są projekty domów dwukondygnacyjnych. Dom piętrowy zapewnia przestronność, większą ilość pokoi oraz łatwość w podzieleniu przestrzeni na nocną oraz dzienną. Projekty domów dwukondygnacyjnych Danwood to oferta dla klientów wymagających dużych powierzchni, jak na przykład dla dużych rodzin.

Bogaty wybór projektów domów

Danwood to doświadczony i ceniony producent domów prefabrykowanych z drewna zarówno na rynku polskim jak na rynkach europejskich. Domy Danwood służą rodzinom w Polsce, Austrii, Niemczech, Szwajcarii oraz Wielkiej Brytanii. Swoim klientom firma oferuje ponad 150 gotowych projektów nowoczesnych domów jednorodzinnych (domy parterowe, domy półtorakondygnacyjne, domy dwukondygnacyjne). Projekty te stworzone są przez profesjonalnych architektów. Domy z drewna Danwood to budynki o powierzchni od 80 do 300 metrów kwadratowych. Projekty te są różnorodne, dzięki czemu każdy klient może znaleźć swój dom marzeń i dostosować względy estetyczne oraz funkcjonalne do wymagań własnych i rodziny. Dla osób, które nie zdecydują się na żaden z dostępnych projektów, firma umożliwia stworzenie indywidualnego projektu dedykowanego specjalnie klientowi. Danwood oferuje domy w stanie deweloperskim oraz domy w wykończeniu pod klucz. Wykończenie pod klucz to wariant, który umożliwia natychmiastowe zamieszkanie w domu po opuszczeniu go przez ekipy budowlane. Planując budowę domu warto zapoznać się z ofertą domów prefabrykowanych z drewna marki Danwood, skorzystać z porad profesjonalistów oraz zamówić katalog z projektami i wybrać najbardziej odpowiedni dom dla rodziny, który będzie zapewniał spokój i bezpieczeństwo przez długie lata. 


Art Branżowy

 
Artykuły branżowe