0
Opublikowany 14 kwietnia 2017 autor Artykuł Nadesłany w Wiedza budowlana
 
 

Opaski metalowe to gwarancja ładuKtóż z nas nie borykał się z luźnymi, poplątanymi kablami wiszącymi gdzieś pomiędzy sprzętem audio-video czy zwisającymi z komputera, tworzącymi wrażenie absolutnego chaosu i bałaganu.

Jeszcze trudniej zachować porządek z kablami w pracy, gdzie często ilość przewodów na pojedynczym stanowisku pracy może być zdecydowanie większa.

Metalowe opaski uciskowe

Rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste. Wystarczy zastosować uciskowe opaski metalowe na przewody firmy Elcan. Estetyczne i trwałe opaski metalowe gwarantują ład i porządek, a ich szerokie zastosowanie powoduje, że mogą być stosowane praktycznie w każdych warunkach. Elcan posiada w swojej ofercie uciskowe opaski metalowe odporne na wysokie temperatury, działanie środków chemicznych, jak również ogień. Mogą być stosowane wszędzie tam, gdzie tradycyjne plastikowe opaski nie spełniają swojej roli. Opaski metalowe Elcan znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, metalowym, chemicznym, czy rolniczym. Bardzo szeroka gama produktów powoduje, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie opaski. Dzięki zastosowaniu samozaciskowych zamków, uciskowe opaski metalowe oferowane przez Elcan nie wymagają wykorzystania dodatkowych narzędzi do mocowania. W ofercie sklepu znajdują się opaski w szerokości od 4,9 do 7,9 mm.

Osprzęt elektroinstalacyjny

Dla prawidłowego, estetycznego i bezpiecznego montażu opasek, koniecznie należy zastosować dodatkowy osprzęt elektroinstalacyjny. I w tym przypadku Elcan proponuje szereg wygodnych w użyciu rozwiązań, dzięki którym montaż okablowania jest bardzo prosty i wytrzymały. Osprzęt elektroinstalacyjny oferowany przez Elcan obejmuje między innymi szeroki wybór podstawek i uchwytów do opasek zaciskowych. Osprzęt elektroinstalacyjny w ofercie firmy jest dobrany tak, aby umożliwić montaż podstawek i uchwytów na praktycznie każdej powierzchni, dzięki czemu niezależnie od miejsca użytkowania możemy zachować estetykę i bezpieczeństwo korzystania ze sprzętu elektronicznego. Wykorzystanie uchwytów czy podstawek z oferty Elcan umożliwia montowanie przewodów i rur zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz. W zależności od podkładu, osprzęt elektroinstalacyjny można montować z zastosowaniem specjalnej samoprzylepnej taśmy lub wkrętu. Istnieje również możliwość łączenia obu metod dla wzmocnienia montażu.

Osprzęt elektroinstalacyjny w najszerszym wyborze, opaski metalowe i z tworzywa sztucznego, szeroki asortyment przewodów i konektorów kablowych, a także oświetlenie LED. To wszystko czeka na Państwa w sklepie firmy Elcan.


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz