0
Opublikowany 18 marca 2019 autor Art Branżowy w Blog
 
 

Sejfy w domu to dobry wybór – Dbaj o bezpieczeństwo

sejf w domu
sejf w domu

Coraz więcej osób decyduje się na zakup sejfu do domu. W sejfie można bezpiecznie przechowywać różnego typu kosztowności, biżuterię, broń palną czy amunicję. Co warto wiedzieć o takich sejfach? O tym przeczytacie poniżej. Zachęcamy do lektury!

Sejfy w domu

Broń palna nie może dostać się w niepowołane ręce, właśnie dlatego myśliwi, jak również wszystkie osoby, które zakupiły broń mają obowiązek przechowywania jej w odpowiedni sposób.  W takim przypadku zakup sejfu okazuje się niezbędny. Co ważne, na taką inwestycję decydują się  nie tylko posiadacze broni, ale wszystkie osoby, które trzymają w swoim domu różnego typu kosztowności. Powód  jest jeden, sejf jest gwarancją bezpieczeństwa.

To oczywiście niejedna zaleta sejfów, poniżej wymieniamy najistotniejsze z nich:

  1. Szeroki wybór – zainteresowany może wybierać między wieloma modelami. Dostępne są sejfy o różnej wielkości, w różnej kolorystyce oraz w różnej cenie – możemy wyróżnić cztery klasy: Standard, Strong,  Premium Chrom/Gold i Lux. Ponadto, dostępne są sejfy na zamek tradycyjny – kluczyk, na zamek elektryczny bądź szyfr. Dzięki temu zainteresowany może zakupić sejf w 100% dostosowany do swoich potrzeb.
  2. Większość sejfów można zamontować w meblach, we wnękach meblowych lub użytkować jako modele wolnostojące. Sam montaż zazwyczaj nie sprawia żadnych problemów.
  3. Sejfy skonstruowane są z wysokiej jakości materiałów, są odporne na różnego typu uszkodzenia, próbę przewiercenia, dostępne są również modele ognioodporne, które znakomicie sprawdzają się w przypadku wartościowych dokumentów.
  4. Sejfy zapewniają najlepszą ochronę mienia. Dzięki nim kosztowności, jak również broń bądź amunicja nie dostaną się w niepowołane ręce.

 

Przykładowe modele sejfów do domu:

1. Sejf na broń długą MLB 150S/6

Taki sejf przeznaczony jest do przechowywania broni długiej oraz amunicji. W zależności od potrzeb zainteresowanego dostępne są różne wielkości powyższych sejfów. Sejf wyposażony jest w wyjątkowo odporną osłonę systemu ryglowego z zamontowanymi zamkami, a jego korpus wykonany jest z blachy o grubości 3 mm.

2. Sejf Koliber 16

Koliber 16 to kolejna z bardzo dobrych propozycji do domu. Sejf jest uniwersalny, z powodzeniem można przechowywać w nim broń, jak również ważne dokumenty, biżuterię i inne wartościowe przedmioty. Jest bezproblemowy w montażu i skonstruowany z wysokiej jakości materiałów. Co więcej, sejf wyposażony jest w płytę drzwi o grubości 5 mm oraz dodatkową osłonę mechanizmu ryglowego i zamka.

3. Sejf Koliber 45 Laptop 17

Kolejna z propozycji to bardzo wytrzymały sejf o nowoczesnym designie. Ów model należy do klasy odporności na włamanie S1. Co ważne, sejf został wyposażony w specjalne progi, które uniemożliwiają dostęp do rygli oraz wepchnięcie drzwi do środka. Sejf umożliwia bezpieczne przechowywanie różnego typu kosztowności.

 

Na koniec

Zakup sejfu z pewnością będzie trafioną inwestycją i dobrą ochroną dla Waszego mienia. Przypominamy też, że wszystkie osoby, które zakupiły broń zobligowane są do jej prawidłowego przechowywania. Znajdziemy wiele ofert firm, które proponują wysokiej jakości a zarazem niedrogie sejfy. Podpowiadamy też, że godną uwagi jest oferta firmy sejfexpert.pl, która oferuje sprawdzone sejfy domowe.

 


Art Branżowy

 
Artykuły branżowe