0
Opublikowany 22 stycznia 2018 autor Art Branżowy w wyposażenie
 
 

Stojaki sklepowe nie tylko do sklepuW każdym sklepie odzieżowym znajdziemy z całą pewnością solidne stojaki sklepowe, czyli tzw. stendery. Poza typowymi butikami różne warianty tych akcesoriów możemy znaleźć w miejscach, w których sprzedawane są różnego rodzaju elementy galanterii, prasa czy też pamiątki. Rozliczne walory praktyczne sprawiają, że stojaki sklepowe na dobre zagościły nie tylko w sklepach, ale również doskonale przyjęły się w domowych garderobach.

Na co jednak należy zwracać uwagę, rozważając zakup tego typu stojaków i ich wykorzystywane w prywatnych domach i mieszkaniach?

Idealne dopasowanie do każdego wnętrza

W zależności od tego, jaką powierzchnią dysponujemy w domowej garderobie, możemy dobrać stojak o odpowiednich gabarytach. Jeżeli nasze pomieszczenie do przechowywania odzieży nie jest duże, z pewnością na stronie https://www.abm.com.pl/stojaki-sklepowe znajdziemy stojak idealny do małych przestrzeni. Te najmniejsze modele będą również odpowiednie do organizacji przestrzeni we wnękowej szafie, która posiada wewnątrz dużo niezagospodarowanego miejsca. Posiadasz wolną przestrzeń tylko w narożnikach Twoje garderoby? To żaden problem – wystarczy zaopatrzyć się w stojaki narożne.

Pełna mobilność

Wszystkie stojaki na odzież posiadają zamontowane solidne i wytrzymałe kółka, dzięki czemu zmiana ich ustawienia nie stanowi problemu. W efekcie, jeśli nagle zechcesz przeorganizować swoją garderobę, będziesz mieć możliwość dokonać niezbędnych zmian tylko poprzez przemieszczanie poszczególnych stojaków. Taką możliwość docenią w szczególności osoby, które lubią często dokonywać zmian w swojej garderobie. Dzięki zamontowaniu wyłącznie wytrzymałych kółek wysokiej klasy stojaki są bardzo stabilne.

Możliwość zmian przez cały rok

Bardzo przydatna jest również funkcja regulacji wysokości stojaków w niektórych modelach. W ten sposób bez trudu na tym samym stojaku zawiesimy zarówno długie, zimowe płaszcze, jak i letnie, krótkie sukienki. W efekcie ten sam stojak będzie nam efektywnie służył przez cały rok do przechowywania różnego rodzaju odzieży. W obu wariantach – zarówno wysokim, jak i niskim – stojaki posiadają duży udźwig, co umożliwia zawieszenia wielu sztuk odzieży.

Perfekcyjna organizacja

Masz problem z utrzymaniem porządku na półkach i wieszakach w zamkniętych szafach? Stojaki mogą pomóc Ci uporać się z tym problemem! Wyposażając w nie domową garderobę, będziesz już na pierwszy rzut oka, tuż po wejściu do pomieszczenia, widzieć, gdzie znajduje się określona kategoria ubrań. Dzięki temu łatwiej zapanujesz nad swoją garderobą i szybciej odnajdziesz konkretne ubrania. Przechowywanie wszystkich ubrań „na wierzchu” na stojakach właśnie może być dla Ciebie dodatkowym bodźcem do utrzymania w garderobie idealnego porządku.

Stojaki sklepowe to świetne rozwiązanie także w domowej garderobie czy też szafie wnękowej. Warto przekonać się do tej metody, a z pewnością szybko zauważymy, że w naszych zbiorach odzieżowych zapanował porządek, a cała kolekcja ubrań prezentuje się naprawdę efektownie.


Art Branżowy

 
Artykuły branżowe