Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 3.500 P

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: KARCHER WD 3.500 P
 
Producent: KARCHER
 
Klasyfikacja: odkurzacze uniwersalne
 
Specyfikacja: Moc 1400 W Wydatek powietrza 68 l / s Pojemność zbiornika 17 l Waga 5,7 kg Długość przewodu zasilającego 4 m Poziom mocy akustycznej 75 dB
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
7 wszystkich głosów

 

Plusy


renomowana marka, duże wyposażenie standardowe, atrakcyjna cena

Minusy


brak


Na wstępie zanim cokolwiek zacznę opisywać pokusiłem się o dodanie filmu do niezwykle szczegółowej video-recenzji odkurzacza Karcher WD 3.500 P z YouTube. Po obejrzeniu jej praktycznie niczego nie trzeba dodawać więc tylko postaram się ją streścić i powiem co nieco o samej cenie urządzenia. Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 3.500 P cechuje się dosyć dobrą mocą […]

1
Opublikowany 28 lutego 2014 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Dzisiejszym recenzowanym produktem jest uniwersalny odkurzacz renomowanej marki urządzeń czyszczących Karcher. Jest to model WD 3.500 P występujący w charakterystycznej dla marki żółtej tonacji. Jak produkt sprawdza się podczas pracy? Sprawdźmy to!
 

Na wstępie zanim cokolwiek zacznę opisywać pokusiłem się o dodanie filmu do niezwykle szczegółowej video-recenzji odkurzacza Karcher WD 3.500 P z YouTube. Po obejrzeniu jej praktycznie niczego nie trzeba dodawać więc tylko postaram się ją streścić i powiem co nieco o samej cenie urządzenia.

Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 3.500 P cechuje się dosyć dobrą mocą rzędu 1400 W.  Zbiornik odkurzacza ma aż 17 litrów pojemności, zaś samo urządzenie charakteryzuje się wagą 5,7 kilograma. Produkt generuje dosyć duży hałas mianowany na 75 decybeli. Maksymalny przepływ powietrza w urządzeniu czyszczącym Karcher WD 3.500 P wynosi 68 litrów na sekundę. Odkurzacz zasilany jest standardowym prądem o napięciu 230 V. Kabel zasilający ma w miarę przyzwoitą długość 4 metrów. Produkt posiada również funkcję wydmuchu na zewnątrz.

W standardowym wyposażeniu odkurzacza Karcher WD 3.500 P znajdziemy: wąż i rury ssące, ssawkę podłogową na mokro i sucho, ssawkę szczelinowa, wkład filtracyjny, papierową torebkę filtracyjną oraz listwę odbojową. Gwarancja producenta – 2 lata.

karcher-odkurzacz-wd-3-5_5906

 
Produkt należy do średniej półki cenowej i nie wyróżnia się z niej na tle konkurencji pomimo renomy marki. Za odkurzacz z pełnym wyposażeniem standardowym zapłacimy kwotę niespełna 370 złotych. Ocena ogólna – piątka!
Zapraszam do wyrażania swoich opinii w komentarzach w dolnej części strony

Źródła: Ceneo, YouTube

Zdjęcia

karcher-odkurzacz-wd-3500 opinie
karcher odkurzacz 3500 opinie cena

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista “Odkurzacz Karcher WD 3500 P

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


Jeden komenatrz


  1.  
    Arleta k.
    5.0

    Przesiadlam się ze zwykłego elektroluxa mowie wam niebo a ziemia , juz nigdy nie wrócę do klasycznych domochych odkurzaczy , Polecam warto zainwestować ww swoja wygodę. Pozdrawiam Arli

Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)