Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 3.500 P

Dzisiejszym recenzowanym produktem jest uniwersalny odkurzacz renomowanej marki urządzeń czyszczących Karcher. Jest to model WD 3.500 P występujący w charakterystycznej dla marki żółtej tonacji. Jak produkt sprawdza się podczas pracy? Sprawdźmy to!

Na wstępie zanim cokolwiek zacznę opisywać pokusiłem się o dodanie filmu do niezwykle szczegółowej video-recenzji odkurzacza Karcher WD 3.500 P z YouTube. Po obejrzeniu jej praktycznie niczego nie trzeba dodawać więc tylko postaram się ją streścić i powiem co nieco o samej cenie urządzenia.

Odkurzacz uniwersalny Karcher WD 3.500 P cechuje się dosyć dobrą mocą rzędu 1400 W.  Zbiornik odkurzacza ma aż 17 litrów pojemności, zaś samo urządzenie charakteryzuje się wagą 5,7 kilograma. Produkt generuje dosyć duży hałas mianowany na 75 decybeli. Maksymalny przepływ powietrza w urządzeniu czyszczącym Karcher WD 3.500 P wynosi 68 litrów na sekundę. Odkurzacz zasilany jest standardowym prądem o napięciu 230 V. Kabel zasilający ma w miarę przyzwoitą długość 4 metrów. Produkt posiada również funkcję wydmuchu na zewnątrz.

W standardowym wyposażeniu odkurzacza Karcher WD 3.500 P znajdziemy: wąż i rury ssące, ssawkę podłogową na mokro i sucho, ssawkę szczelinowa, wkład filtracyjny, papierową torebkę filtracyjną oraz listwę odbojową. Gwarancja producenta – 2 lata.

karcher-odkurzacz-wd-3-5_5906

Produkt należy do średniej półki cenowej i nie wyróżnia się z niej na tle konkurencji pomimo renomy marki. Za odkurzacz z pełnym wyposażeniem standardowym zapłacimy kwotę niespełna 370 złotych. Ocena ogólna – piątka!

Źródła: Ceneo, YouTube


karcher-odkurzacz-wd-3500 opinie
karcher odkurzacz 3500 opinie cena

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista „Odkurzacz Karcher WD 3500 P

KARCHER WD 3.500 P
KARCHER WD 3.500 P
Karcher WD 3500P Vacuum Cleaner Review
Karcher WD 3500P Vacuum Cleaner Review
WD 3.500 P  Sochi
WD 3.500 P Sochi

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Komentarze 1

  1. Arleta k. says:

    Przesiadlam się ze zwykłego elektroluxa mowie wam niebo a ziemia , juz nigdy nie wrócę do klasycznych domochych odkurzaczy , Polecam warto zainwestować ww swoja wygodę. Pozdrawiam Arli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje