0
Opublikowany 23 grudnia 2019 autor Art Branżowy w wyposażenie
 
 

Dlaczego warto zainteresować się odkurzaczem CrossWave?

odkurzacz
odkurzacz

Szybki, skuteczny, a przy tym lekki i wygodny w użytkowaniu. Taki właśnie jest odkurzacz Bissel. Sprawdziliśmy, dlaczego warto przyjrzeć mu się bliżej. Koniec z odkurzaniem nieefektywnym odkurzaczem, ręcznym wymiataniem kurzu z zakamarków, a wszystko to, by sięgnąć po mopa lub – o zgrozo! – szorować podłogę na kolanach. Nowa technologia jednoczesnego odkurzania i mycia podłóg od teraz jest na wyciągnięcie ręki. To wręcz niewiarygodne, ale na dokładne posprzątanie całego domu wystarczy zaledwie pół godziny!

Co może zrobić dla Ciebie odkurzacz CrossWave?

Bardzo dużo. I to nie tylko dlatego, że szybko i dokładnie posprząta. Oszczędzi czas, energię i nerwy, bo konia z rzędem temu, kto nigdy nie zaklął na widok jajka rozlanego na podłodze.

CrossWave to coś więcej niż odkurzacz bezprzewodowy. To unikalna kombinacja samoczyszczącego się mopa elektrycznego i odkurzacza w jednym. Niewiarygodnie duża siła ssania umożliwia szybkie i dokładne posprzątanie podłogi, w tym pozbieranie rozsypanej kaszy, mąki, czy wspomnianego wyżej jajka. Hasło „odkurzanie i mycie podłóg” nikogo już nie przyprawi o dreszcze. Od dziś to prosta i szybka czynność. A wszystko dzięki rewelacyjnemu i rewolucyjnemu innowacyjnemu odkurzaczowi Bissel (Zobacz: https://sklep.bissell.pl/produkt/odkurzacz-crosswave-wielofunkcyjny-i-bezprzewodowy-crosswave-cordless-2582n/).

Jakie możliwości ma odkurzacz Bissel?

Jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg twardych

Jednoczesne odkurzanie i odświeżanie dywanów lub wykładzin

Czas pracy – 28 minut na jednym ładowaniu – wystarcza na posprzątanie 100m² podłogi.

Czas ładowania – 4 godziny.

Funkcja samoczyszczenia za pomocą stacji dokującej.

Możliwość czyszczenia różnego rodzaju podłóg twardych – między innymi z prasowanego drewna, laminatu, gresu oraz wszystkich rodzajów dywanów i wykładzin dywanowych.

Brak kabla umożliwia swobodne poruszanie się po domu i docieranie nawet do trudno dostępnych miejsc.

Obrotowa szczotka dołączona do zestawu wyczyścić brud nawet w najmniejszych zakamarkach.

Dwa zbiorniki: na czystą i brudną wodę to gwarancja zachowania higieny i dokładności sprzątania. Podłogi i wykładziny nigdy nie są czyszczone brudną wodą.

Moc ssania – 250 Wat. Warto zaznaczyć, że nie jest to tożsame z mocą silnika. O ile w przypadku silnika byłoby to stosunkowo niewiele, to moc ssania na poziomie 250 Wat w odkurzaczu CrossWave zapewnia szybkie i skuteczne sprzątanie. Jeden ruch ręki w tym wypadku nie jest sloganem reklamowym. Dokładnie tyle potrzeba – po każdym fragmencie powierzchni podłogi wystarczy przejechać jeden raz.


Art Branżowy

 
Artykuły branżowe