Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Pralko-suszarka Indesit IWDE 7105 B EU

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: Pralko-suszarka Indesit IWDE 7105 B EU
 
Producent: Indesit
 
Klasyfikacja: Sprzet agd, pralko-suszarka
 
Specyfikacja: pojemność – pranie: 7 kg, pojemność – suszenie: 5kg, maksymalne obroty: 1000 obrotów na minutę;
Klasa energetyczna: B
Wysokość [cm]: 85
Szerokość [cm]: 59.5
Głębokość [cm]: 53.5
 
Średnia cena (zł): 1350
 
Sprzęt:
 
Nasza ocena
8.0


Wasza ocena
brak ocen

 

Plusy


Większość opinii pozytywnych zadowolonych klinetów


Pralko-suszarka to urządzenie, które w ostatnich latach zdobywa coraz szersze rzesze zwolenników. Łączy w sobie klasyczne zastosowania pralki automatycznej z funkcjonalnością suszarki bębnowej. Czy budżetowa propozycja od firmy Indesit jest warta polecenia i sprawdza się w codziennym użytkowaniu? Mieliśmy okazję przetestować tenże produkt i wystawiliśmy mu obszerną recenzję. Z pewnością pralko-suszarka Indesit IWDE 7105 B […]

0
Opublikowany 2 lutego 2017 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 

Pralko-suszarka to urządzenie, które w ostatnich latach zdobywa coraz szersze rzesze zwolenników. Łączy w sobie klasyczne zastosowania pralki automatycznej z funkcjonalnością suszarki bębnowej. Czy budżetowa propozycja od firmy Indesit jest warta polecenia i sprawdza się w codziennym użytkowaniu? Mieliśmy okazję przetestować tenże produkt i wystawiliśmy mu obszerną recenzję.
Z pewnością pralko-suszarka Indesit IWDE 7105 B EU wyróżnia się na tle konkurencji dużym bębnem o pojemności aż 7 kg, który perfekcyjnie spełni oczekiwania nawet dużej rodziny. Dla najbardziej efektywnego suszenia pojemność bębna dla suszenia ubrań powinna zostać zmniejszona do 5 kg, aby ubrania nie gniotły się w trakcie suszenia. Poza standardowymi programami dla ubrań bawełnianych, syntetycznych oraz delikatnych, urządzenia posiada takie przydatne niestandardowe programy jak program do prania firanek, jedwabiu, jeansu oraz specjalny program do prania obuwia sportowego. Pralko-suszarka Indesit posiada wysoce efektywną automatykę wagową, która indywidualnie dobiera ilość wody do wagi wsadu, umożliwiając tym samym poczynienie znacznych oszczędności. Warto wspomnieć o dużym, czytelnym wyświetlaczu i możliwości płynnej regulacji temperatury wody oraz obrotów podczas wirowania niezależnie od wybranego programu, co czyni programowanie pralko-suszarki Indesit IWDE 7105 B EU czynnością niezwykle prostą i intuicyjną.

Największym atutem recenzowanego przez nas modelu jest z pewnością funkcja suszarki. Szybkie i efektywne suszenie daje ogromną wygodę i komfort w życiu codziennym. Urządzenie posiada możliwość regulacji czasu suszenia, dzięki czemu mamy możliwość dopasowania czasu pracy suszarki do naszych indywidualnych potrzeb, w rezultacie otrzymujemy pranie suche – odpowiednie do włożenia bezpośrednio do szafy, bądź lekko wilgotne – idealne do późniejszego łatwego prasowania. Nie mamy wątpliwości, że każdy, kto wypróbuje tak wszechstronne urządzenie, jakim jest pralko-suszarka, nie będzie już więcej chciał suszyć ubrań w tradycyjny sposób. Jednym z największym atutów pralko-suszarki Indesit jest możliwość wybrania tzw. programu szybkiego, który daje możliwość wyprania i wysuszenia niewielkiego wsadu bielizny już w 35 minut. Docenić też należy funkcję opóźnienia startu oraz spauzowania prania na kilka minut.
Jak widać, pralko-suszarka Indesit IWDE 7105 B EU to naprawdę wielofunkcyjne urządzenie, które umożliwia niezwykle efektywne pranie i suszenie ubrań. Jeżeli dodamy do tego niezwykle cichą pracę i doskonałą skuteczność w usuwaniu nawet trudnych plam, widzimy wyraźnie, że biorąc pod uwagę niespotykanie niską cenę, propozycja firmy Indesit jest zdecydowanie godna rozważenia. Bez wątpienia zasługuje na piątkę!

Zdjęcia

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

Playlista Pralko-Suszarka Indesit  

 

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Ania i Marcin

 
Autor Bloga 123budujemy.pl


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)