Pralko-suszarka Indesit IWDE 7105 B EU

Pralko-suszarka to urządzenie, które w ostatnich latach zdobywa coraz szersze rzesze zwolenników. Łączy w sobie klasyczne zastosowania pralki automatycznej z funkcjonalnością suszarki bębnowej. Czy budżetowa propozycja od firmy Indesit jest warta polecenia i sprawdza się w codziennym użytkowaniu? Mieliśmy okazję przetestować tenże produkt i wystawiliśmy mu obszerną recenzję.
Z pewnością pralko-suszarka Indesit IWDE 7105 B EU wyróżnia się na tle konkurencji dużym bębnem o pojemności aż 7 kg, który perfekcyjnie spełni oczekiwania nawet dużej rodziny. Dla najbardziej efektywnego suszenia pojemność bębna dla suszenia ubrań powinna zostać zmniejszona do 5 kg, aby ubrania nie gniotły się w trakcie suszenia. Poza standardowymi programami dla ubrań bawełnianych, syntetycznych oraz delikatnych, urządzenia posiada takie przydatne niestandardowe programy jak program do prania firanek, jedwabiu, jeansu oraz specjalny program do prania obuwia sportowego. Pralko-suszarka Indesit posiada wysoce efektywną automatykę wagową, która indywidualnie dobiera ilość wody do wagi wsadu, umożliwiając tym samym poczynienie znacznych oszczędności. Warto wspomnieć o dużym, czytelnym wyświetlaczu i możliwości płynnej regulacji temperatury wody oraz obrotów podczas wirowania niezależnie od wybranego programu, co czyni programowanie pralko-suszarki Indesit IWDE 7105 B EU czynnością niezwykle prostą i intuicyjną.

Największym atutem recenzowanego przez nas modelu jest z pewnością funkcja suszarki. Szybkie i efektywne suszenie daje ogromną wygodę i komfort w życiu codziennym. Urządzenie posiada możliwość regulacji czasu suszenia, dzięki czemu mamy możliwość dopasowania czasu pracy suszarki do naszych indywidualnych potrzeb, w rezultacie otrzymujemy pranie suche – odpowiednie do włożenia bezpośrednio do szafy, bądź lekko wilgotne – idealne do późniejszego łatwego prasowania. Nie mamy wątpliwości, że każdy, kto wypróbuje tak wszechstronne urządzenie, jakim jest pralko-suszarka, nie będzie już więcej chciał suszyć ubrań w tradycyjny sposób. Jednym z największym atutów pralko-suszarki Indesit jest możliwość wybrania tzw. programu szybkiego, który daje możliwość wyprania i wysuszenia niewielkiego wsadu bielizny już w 35 minut. Docenić też należy funkcję opóźnienia startu oraz spauzowania prania na kilka minut.
Jak widać, pralko-suszarka Indesit IWDE 7105 B EU to naprawdę wielofunkcyjne urządzenie, które umożliwia niezwykle efektywne pranie i suszenie ubrań. Jeżeli dodamy do tego niezwykle cichą pracę i doskonałą skuteczność w usuwaniu nawet trudnych plam, widzimy wyraźnie, że biorąc pod uwagę niespotykanie niską cenę, propozycja firmy Indesit jest zdecydowanie godna rozważenia. Bez wątpienia zasługuje na piątkę!

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Playlista Pralko-Suszarka Indesit  
No valid json found
Sorry, no video's found

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl

Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje