4
Opublikowany 30 lipca 2012 autor Ania i Marcin w Blog
 
 

Nowy zakup: Suszarka AGD Electrolux EDC77570W


W lipcu zakupiliśmy suszarkę bębnową agd do ubrań i obuwia firmy

Electrolux EDC77570W

.
W ubiegłym roku, w okresie zimowym miałam duże problemy z mokrymi ubraniami. W zimie potrafiły schnąć do 2-3 dni. W związku z tym, wiedziałam, że kupuję suszarkę w tym roku ale nie w okresie zimowym kiedy wywindują wyższe ceny tylko teraz w lecie.
Wybór modelu był oparty na parametrach technicznych. Wybrałam Electrolux EDC77570W Suszarka ta nie gniecie mi ubrań. Prasowanie ubrań – w szczególności koszul – dużo łatwiejsze.
Pozostałe nie wymagają prasowania. Wszystkie bawełniane ubranka dziecka nie prasuję tylko nastawiam na program do szafy. Trzymam się jednej najważniejszej zasady: jak suszarka skończy suszenie to od razu wyjmuję ubrania. (zawsze nastawiam ją żeby sygnalizowała zakończenie dźwiękiem).

Kiedyś nie wyjęłam od razu ubrań i wtedy musiałam kilka z nich lekko podprasować.
Jeżeli chodzi o urządzenie to muszę przyznać że bardzo się nagrzewa więc musi stać w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. U mnie stoi w kotłowni. Suszarki nie trzeba podłączać do komina wentylacyjnego, cala woda z suszonego prania zbiera się w zbiorniku, który po suszeniu wylewamy i gotowe.
Uważam, że jest to super urządzenie zwłaszcza przy małym dziecku.
To prawda że suszarka zużywa więcej prądu niż pralka. Za to żelazko włączam sporadycznie. Więc teoretycznie na jedno wychodzi a jak mam mniej pracy.
Ania

Zapraszam na FILM

Aktualizacja:

Suszarka po 4 latach użytkowania uległa awarii. Objaw: Brak reakcji na włączenie, nic się nie zapala, zero odzewu. Dwóch fachowców od razu chciało wymieniać cały układ elektroniczny na nowy – koszt nowego około 650 zł + koszt wymiany. Z pomocą internetu udało mi się zdiagnozować problem z modułem LNK304GN i z jednym przepalonym rezystorem. Układ wymienili w serwisie AGD po wskazaniu przeze mnie problemu. Koszt wymiany modułu 400 zł. Po 2 kolejnych latach suszarka znowu uległa tej samej awarii.

 • edc7757ow LNK304GN
  uszkodzona elektronika

 • EDC77570W elektronika

 • edc77570w jednostka centralna LNK304GN
  uszkodzony steronik

 • EDC77570W nie uruchamia się spalony moduł

 • edc77570w płytka sterownik zepsuta elektronika LNK304GN

 • edc77570w suszarka elektrolux nie włącza się awaria zepsuta
  bębnowa suszarka do ubrań

 • elektrolux suszarka agd do ubrań edc7757ow tabliczka znamionowa
  opinie


Ania i Marcin

 
Autor Bloga 123budujemy.pl