0
Opublikowany 17 lipca 2018 autor Artykuł Nadesłany w Wiedza budowlana
 
 

Forum Apartamentów Inwestycyjnych – w co inwestować, żeby zarabiać?Boom na rynku nieruchomości trwa. Deweloperzy coraz więcej budują, a Polacy coraz więcej kupują – także z myślą o wynajmie. Dynamiczne zmiany na rynku rodzą wiele pytań i wątpliwości. Jaka będzie przyszłość condo- i aparthoteli? To pytanie, z którym zmierzą się eksperci z branży podczas dwudniowego Forum Apartamentów Inwestycyjnych w Warszawie

Condo- i aparthotele – jakie wyzwania stoją przed inwestorami?

Rekordowo niskie stopy procentowe nie sprzyjają trzymaniu oszczędności w bankach. Klienci indywidualni coraz chętniej lokują nadwyżki kapitału w nieruchomościach. Szczególnie atrakcyjny i – w przeciwieństwie do wysoko rozwiniętych krajów Europy Zachodniej wciąż nienasycony – jest rynek apartamentów inwestycyjnych. Czy condo- i aparthotele mogą być alternatywą dla inwestycji w mieszkania na wynajem?

Forum Apartamentów Inwestycyjnych – co w programie?

Pierwsza edycja konferencji startuje już 24 września w hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie. Przed jej uczestnikami dwa dni prelekcji, paneli dyskusyjnych oraz inspirujących case studies. To doskonała okazja, aby pogłębić wiedzę dotyczącą rynku apartamentów inwestycyjnych i wypracować nowe, efektywne modele biznesowe.

Czy warto inwestować w condo- i aparthotele? Jak nowe tendencje w branży turystycznej wpłyną na ten segment rynku? Jak zminimalizować ryzyko utopienia kapitału w nierentownych inwestycjach? To pytania, na które odpowiedzą eksperci od lat związani z branżą condo- i aparthoteli. Prelegenci podzielą się wiedzą dotyczącą skutecznych modeli finansowani i zarządzania nieruchomościami inwestycyjnymi. Konferencję nieruchomości zainauguruje wykład Gościa Specjalnego, a wieczorem po pierwszym dniu prelekcji odbędzie się bankiet dla wszystkich uczestników.

Nad przebiegiem wydarzenia będzie czuwać Nowy Adres S.A. – profesjonalny organizator targów i konferencji związanych z branżą nieruchomości. Uczestnicy forum będą mieli także możliwość przeprowadzenia indywidualnych rozmów z prelegentami w specjalnej strefie Business in Progress. Partnerem merytorycznym wydarzenia został Fortech Consulting, a medialnym „Świat Hoteli” – profesjonalny magazyn dla osób związanych z branżą hotelarską. Szczegółowy program konferencji oraz ceny biletów znajdziesz na stronie biznesowi.pl.

Dowiedz się, jak inwestować, żeby zarabiać!


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz