0
Opublikowany 2 marca 2015 autor Artykuł Nadesłany w Inspiracje
 
 

Spełnij swoje marzenie, zamieszkaj nad Bałtykiem


Tereny nadmorskie od lat cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród turystów, ale także tych, którzy planują zakup nieruchomości nad Bałtykiem. Niektórzy mają już dość miejskiego klimatu, pełnego zgiełku i hałasu. Chcą zmienić otoczenie i przeprowadzić się w miejsce, gdzie jedynym hałasem jest szum morskich fal. Inni marzą natomiast o tym, by mieć drugi dom, do którego będą uciekać podczas każdego weekendu, by zebrać siły przed następnym tygodniem pracy w wielkim mieście.

Wybierając miejsce na swój drugi dom, zwróć uwagę na apartamenty Kołobrzeg, które cieszą się dużym zainteresowaniem także wśród inwestorów zagranicznych. Mieszkanie nad Bałtykiem to marzenie wielu osób, ale też trudna decyzja, ponieważ jest to inwestycja na wiele lat. Największą popularnością cieszą się apartamenty usytuowane blisko plaży z widokiem na morze. Jak mówią właściciele takich mieszkań, nie ma nic piękniejszego niż oglądanie zachodu słońca z własnego tarasu. Same widoki to jednak nie wszystko. Kupując mieszkanie nad morzem powinieneś zwrócić uwagę na wiele technicznych szczegółów.

Klimat nadmorski jest bardzo wilgotny, dlatego ważne jest aby nieruchomość posiadała odpowiednie zabezpieczenie przed grzybem i pleśnią. Przykładowo jeśli taras jest wykończony drewnem, sprawdź czy jest odpowiednio zakonserwowany. Ważne są również okna, które odpowiednio wytłumią hałasy z zewnątrz.

W sezonie letnim Kołobrzeg tętni życiem ze względu na dużą ilość turystów, dlatego dobre okna mogą okazać się bezcenne. W okresie letnim przyda się także klimatyzacja. Decydując się na tak zwany “apartament pod klucz”, zwróć uwagę czy wyposażenie jest zgodne z Twoim zamówieniem. Sprawdź czy sprzęt w kuchni działa prawidłowo, zobacz czy szafy wnękowe znajdują się dokładnie w miejscu, które określiłeś na planie.

Kupując apartament zwróć uwagę również na jego otoczenie. Możesz wybrać na przykład nieruchomość na osiedlu zamkniętym z całodobową ochroną. Takie zabezpieczenie jest szczególnie ważne, jeśli planujesz tam mieszkać tylko sezonowo. Przyda Ci się również garaż lub miejsce parkingowe na parkingu podziemnym. To znacznie podwyższy atrakcyjność Twojej nieruchomości, nie tylko dla Ciebie, ale również dla turystów, którym możesz wynajmować mieszkanie w okresie wakacji.


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz