0
Opublikowany 28 kwietnia 2017 autor Artykuł Nadesłany w Inspiracje
 
 

Fototapety w kuchni – smaczne wnętrze

fototapeta w kuchni
fototapeta w kuchni

Kuchnia jest sercem każdego domu i najlepszym miejscem spotkań towarzyskich. To wnętrze z duszą, inspirujące i z potencjałem na podkreślenie jego charakteru odpowiednią aranżacją z fototapetą w roli głównej. Dziś kilka słów o tym, jak zaprojektować smakowite wnętrze kuchni tak, aby apetyt faktycznie wzrastał w miarę jedzenia.

Kuchenne rewolucje

Gastronomiczny boom, który trwa już od kilku sezonów dotyczy nie tylko gotowania, ale również ingerowania w to, jak powinna wyglądać przestrzeń kuchenna. Doskonały przepis na wyjątkowe i funkcjonalne wnętrza można znaleźć na przykład tu: http://iruto.pl, gdzie szeroki wybór fototapet do kuchni powoduje niemały zawrót głowy. Nowoczesne i efektowne projekty zdecydowanie ożywią interior, a liczba faktur i kolorów pozwala na wykorzystanie najlepszego motywu.

 

Odkryj w sobie szefa kuchni

Odpowiednio dobrana fototapeta w kuchni to działanie na korzyść całej przestrzeni. Dzięki właściwym wzorom można w prosty sposób optycznie powiększyć wnętrze i wpłynąć na jego atrakcyjność. Ponadto komfort świetnie zaaranżowanej kuchni może wpłynąć na spełnianie kulinarnej pasji, a co za tym idzie – przyciągnięcie absolutnej uwagi gości.

Podróże kulinarne na wyciągnięcie ręki

Decydując się na pokrycie ściany fototapetą lub przeznaczając na nią mały kawałek przestrzeni nad blatem, nadajemy wnętrzu wyjątkowego designu. To dobra wiadomość dla kulinarnych podróżników, którzy swoje wspomnienia i gastronomiczne sentymenty mogą wyrazić za pomocą motywu z tajskim street foodem, wegańskim brownie, aromatycznym espresso doppio z rzymskich kawiarni czy puszystymi pancakes z masłem orzechowym. Co więcej, projekty można personalizować i przygotowywane są na wymiar – tym bardziej warto sięgnąć po takie rozwiązanie!

Techniczny aspekt fototapet kuchennych

Sceptycy niesłusznie sądzą, że fototapety w kuchni nie mają racji bytu ze względu na słabą jakość i ryzyko zniszczenia w relatywnie krótkim czasie. Kiedyś takie zarzuty mogły być uzasadnione, dziś spychane są na margines. Dlaczego? Otóż współczesne fototapety produkowane są z uwzględnieniem najwyższych parametrów technicznych, tj. wytrzymałości, aby zapobiec uszkodzeniom; wodoodporności, co pozwala na wytapetowanie kuchni czy łazienki, gramatury i grubości, co wpływa na maskowanie nierówności ścian oraz funkcjonalności, a wiec kwestii czyszczenia fototapety.

Wizerunkowa metamorfoza w kuchni? 3xTAK!

Fototapety kuchenne na wymiar możecie też kupić w sklepie internetowym foteks.pl


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz