0
Opublikowany 12 grudnia 2018 autor Art Branżowy w Wiedza budowlana
 
 

Jaki fotel wybrać do reprezentatywnej przestrzeni firmowej?

meble biurowe
meble biurowe

Gabinet prezesa, dyrektora, a także sala spotkań z klientami to niezwykle ważne, wizerunkowe pomieszczenia, których design znacząco wpływa na postrzeganie firmy i ostateczny rezultat podpisanych kontraktów zarówno z klientami, jak i współpracownikami. Sprawdźmy jaka stylistyka jest w modzie i na co zwracać uwagę, by kupić najlepszy wyrób.

Fotele w ergonomicznym kształcie

Biuro to specyficzne miejsce, w którym niezwykle ważne jest połączenie funkcjonalności i niebanalnego wyglądu. Praktyczna strona fotela doceniona zostanie przede wszystkim przez pracowników, którzy siedzą na nich nawet kilka godzin dziennie. Tu doskonałym pomysłem będą wyroby bazujące na ergonomicznym kształcie, lekkiej konstrukcji, stabilnym siedzisku oraz wzbogacone o wykończenie, takie jak wytrzymała siatka.

Wizerunkowa kwestia jest oczywiście zależna od gustu zamawiającego i projektującego, lecz ostateczny wybór powinien być oparty przede wszystkim na dostosowaniu fotela gabinetowego do ilości spędzanego na nim czasu. Wyroby obrotowe, dzięki wyposażeniu w szybką regulację siły sprężyny, zwiększą komfort siedzenia i pozytywnie wpłyną na wykonywaną pracę. Z kolei modele na płozach zapewnią stabilność i atrakcyjny wygląd.

Fotele gabinetowe skórzane to stylistyka, która powinna wywoływać efekt “wow”. Najlepiej sprawdzą się w gabinetach prezesa, dyrektora czy w pokoju przyjmowania klientów i kluczowych kontrahentów. Skórzana forma zaskoczy nawet najbardziej wymagających klientów, którzy do tej pory nie znaleźli satysfakcjonującego wyrobu. Różnorodne wzornictwo pozwoli na wytypowanie modelu idealnie wpisującego się w charakter biznesu i obowiązujący styl.

Najbardziej designerskie skórzane fotele gabinetowe

Skórzane wyroby same w sobie są piękne, dostojne i wyrafinowane, ale o ich ostatecznym wydźwięku decyduje stylistyka kształtów i wykończeń. Pikowany biały fotel wyposażony w ergonomiczny kształt oparcia i szerokie siedzisko doskonale sprawdzi się w nowocześnie urządzonym gabinecie. Osoby stawiające na przestronność i elegancję rozważyć mogą nabycie fotela w całości tapicerowanego o wyprofilowanym oparciu, zaokrąglonych podłokietnikach oraz z regulacją podparcia lędźwi. Do klasycznej stylistyki wnętrza, a także do sal konferencyjnych idealnie pasować będzie wyrób z aluminiowymi podłokietnikami i starannymi przeszyciami kawałków skóry.

meble-biurowe

Poszukując wysokogatunkowych wyrobów, które posłużą Ci przez długi czas bez uszczerbku na walorach wizualnych, warto odwiedzić sklep Surfland, którego meble i realizacje są odpowiedzią na najnowsze trendy. Sklep z pewnością spodoba się osobom, które poszukują wyjątkowych rozwiązań do przestrzeni biurowych, sal konferencyjnych, gabinetów czy wnętrz typu open-space.


Art Branżowy

 
Artykuły branżowe