1
Opublikowany 16 lipca 2018 autor Artykuł Nadesłany w Wiedza budowlana
 
 

Naprawa i serwis sprzętu AGD, naprawa zmywarki, pralki w PoznaniuLiczba sprzętów AGD, które są niezbędne w każdym domu czy mieszkaniu, stale się powiększa. Poza pralką czy też lodówką niemal u każdego można już znaleźć niesamowicie przydatną zmywarkę bądź pojemną zamrażarkę.

Niestety, systematyczna eksploatacja każdego urządzenia wiąże się z ryzykiem jego uszkodzenia. Jeżeli Twoja pralka, zmywarka lub inny sprzęt zepsuł się po zakończeniu okresu gwarancji, konieczne będzie znalezienie rzetelnego serwisu, który zreperuje urządzenie i uchroni Cię od wydatku rzędu nawet kilku tysięcy złotych. W Poznaniu zdecydowanie najbardziej godnym poleceniem serwisem sprzętu AGD jest Restartagd.pl Poznań – www.restartagd.pl/miasto/naprawa-serwisd-agd-poznan/. Dlaczego warto wybrać właśnie ten serwis? Okazuje się, że posiada on wiele zalet, które świadczą o nim bardzo pozytywnie.

Wygoda Klienta na pierwszym miejscu

Restartagd.pl to miejsce, które zerwało z niesamowicie niekomfortową czynnością, jaką jest kłopotliwy transport często dużego sprzętu AGD do serwisu. W momencie stwierdzenia awarii wystarczy, że właściciel urządzenia zadzwoni pod numer telefonu serwisu celem zgłoszenia awarii. Oczywiście warto podać przy kontakcie telefonicznym wszelkie szczegóły dotyczące usterki, aby serwisant miał pogląd na rodzaj uszkodzenia. Gdy już zgłosisz awarię, pozostaje Ci czekać na wizytę serwisanta w Twoim domu. Oczywiście telefonicznie możesz ustalić dogodny dla Ciebie termin, dzięki czemu będziesz mógł osobiście nadzorować pracę fachowca. W efekcie nie musisz przewozić do serwisu ciężkich i nieporęcznych sprzętów, takich jak lodówki czy też zmywarki, bo serwisant z Restartagd.pl całą naprawdę wykona na miejscu, czyli w Twoim domu bądź mieszkaniu.

Szybkość idąca w parze z rzetelnością

Zdecydowaną większość uszkodzonych sprzętów AGD, bo aż 94% z nich, fachowcom z Restartagd.udaje się naprawić w ciągu 4 godzin od przyjazdu do domu Klienta. Niezwłocznie po dokładnym zdiagnozowaniu problemu serwisant przedstawi nam dostępne warianty naprawy sprzętu, z wykorzystaniem części oryginalnych oraz ich pełnowartościowych zamienników. W efekcie możesz sam zdecydować, na jaki wariant się zdecydujesz, oczywiście dopasowując Twój wybór do swoich oczekiwań i możliwości finansowych. Ponadto serwisant nie rozpocznie prac naprawczych, dopóki nie uzyska Twoje wyraźnej zgody.

Naprawa z gwarancją nie tylko w Poznaniu

Ponieważ firma Restartagd.pl współpracuje wyłącznie z doświadczonymi fachowcami będącymi specjalistami w swojej branży, możesz mieć pewność, że Twoja naprawa zostanie przeprowadzona w sposób profesjonalny. Aby zapewnić Ci poczucie maksymalnego bezpieczeństwa, wszystkie naprawy objęte są gwarancją. Co równie ważne, obszar działania firmy Restartagd.pl obejmuje nie tylko wszystkie dzielnice Poznania, ale także okoliczne miejscowości położone w bezpośrednim sąsiedztwie stolicy Wielkopolski. Dojazd do Klienta w razie wykonania naprawy zawsze wliczony jest w jej cenę, bez względu na lokalizację jego miejsca zamieszkania na obszarze działania firmy Restartagd.pl.


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz