0
Opublikowany 30 maja 2018 autor Artykuł Nadesłany w Wiedza budowlana
 
 

Nowe mieszkania we Wrocławiu – inwestycje realizowane przez deweloperówWrocław to jedno z wielu miast w Polsce, które stale jest miejscem realizacji wielu nowych inwestycji mieszkaniowych. Zapotrzebowanie na nowe lokale mieszkalne w stolicy Dolnego Śląska od lat nie maleje. Jakie obecnie inwestycje prowadzone są tu przez deweloperów?

Wrocław to miasto oferujące szerokie perspektywy – nowoczesne, coraz bardziej kosmopolityczne, przyciągając turystów, przedsiębiorców i nowych mieszkańców nie tylko z kraju, ale również z zagranicy. Naprzeciwko wysokiemu zapotrzebowaniu na lokale mieszkalne we Wrocławiu wychodzą deweloperzy. W związku z tym obecnie w wielu punktach miasta budowane są nowe osiedla mieszkaniowe, apartamenty, domki. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi inwestycjami we Wrocławiu.

Dorzecze Legnickiej

Najlepszy wybór dla osób, które interesują nowe mieszkania. Wrocław to piękne widoki, także nad rzeką. Inwestycja Dorzecze Legnickiej jest położona na Popowicach, kilka minut od centrum miasta. Nowoczesne osiedle ma łączyć w sobie walory przyrodnicze wraz z szybkim dostępem do atrakcji miasta – zabytków, galerii handlowych, restauracji, ale również szkół i przedszkoli. Więcej szczegółów na https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe/wroclaw.html

Deweloper realizuje tutaj aż 640 komfortowych i funkcjonalnych mieszkań w metrażach wynoszących od 26 metrów kwadratowych do 98 metrów kwadratowych.

Promenady Wrocławskie

To kolejny dobry wybór dla osób chcących zamieszkać blisko centrum Wrocławia. Inwestycja jest realizowana w rejonie Śródmieścia i oddalona jest zaledwie o 10 minut od wrocławskiego rynku. Będzie jednocześnie zapewniać atrakcyjny widok na rzekę oraz na całe miasto. Razem w Promenadach Wrocławskich znajdować będzie się ponad 2 000 mieszkań, a także do dyspozycji będzie powierzchnia biurowa.

Nowy Gaj

Dla osób, które chcą zamieszkać komfortowo także z całą rodziną oraz lubiących dostęp do aktywności, doskonałym wyborem będzie Nowy Gaj – inwestycja, która położna jest niedaleko wrocławskiego Aquaparku oraz Parku Skowroniego. Do dyspozycji są funkcjonalne, nowoczesne mieszkania. Atutem inwestycji jest też doskonała komunikacja z centrum miasta. Do dyspozycji są mieszkania w metrażu od 31 metrów kwadratowych do 104 metrów kwadratowych.


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz