2
Opublikowany 27 listopada 2014 autor Artykuł Nadesłany w Inspiracje
 
 

Kolory Maroka – unikalne marokańskie płytki cementowePłytki cementowe to produkt, który łączy w sobie elegancę i wyrafinowanie. Bogactwo wzorów klasycznych, secesyjnych, tradycyjnych jak i nowoczesnych sprawia, iż płytki można z łatwością wkomponować w wiele różnych rodzajów wnętrz, zarówno na podłogach jak i na ścianach. Produkt dla koneserów.

 

Płytki cementowe, które dawniej wykorzystywano we wnętrzach pałacowych i dworach całej Europy. Dziś można je znaleźć w hotelach, restauracjach, kamienicach oraz prywatnych mieszkaniach na całym świecie.

Płytki cementowe są cenione zarówno za swój oryginalny wygląd jak i łatwość konserwacji. Można nimi pokryć podłogi, ściany, a także wykorzystać jako dekory. Dzięki impregnatom uodparniającym je na wilgoć można je stosować także w łazienkach, kuchniach oraz na tarasach.

 

 

Tym, co wyróżnia płytki cementowe spośród innych płytek dostępnych na rynku jest możliwość układania kreatywnych kombinacji, pasujących do różnego typu wnętrz. Od klasycznych, przez rustykalne, aż po współczesne i industrialne.

 

 

Płytki można wykorzystać w kompozycjach patchworkowych, w salonach w postaci „dywanów” (wzorzyste płytki wraz z okalającą bordiurą), w kuchniach jako elegancki element definiujący pomieszczenie, a także w łazienkach zarówno na podłogach, ścianach, jak i w kabinach prysznicowych.

Na płytkach są wykorzystane wzory klasyczne, roślinne, modernistyczne, a także wzory imitujące trójwymiarowość. Produkt zdecydowanie dla koneserów.

Przy wyborze płytek każdy ma okazję zaprojektować własną unikalną kompozycję egzotycznych kolorów i kształtów. W tym celu można skorzystać z symulatora układania płytek

A cały proces układania płytek można obejrzeć na filmie:Wszystkie wzory płytek są dostępne do zamówienia na KoloryMaroka.pl , zapraszamy

Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz