czujniki.co detektory dla bezpieczeństwa

 Czujniki czadu 

 

W ofercie sklepu internetowego czujniki.co znajdują się czujniki dymu, czadu i gazu czołowych producentów, takich jak FireAngel, Kidde, Orno, Gazex, Atest-Gaz. Czujniki gazu doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, gdzie znajdują się urządzenia gazowe. Detektory gazu, wykorzystując zasadę oporności elektrycznej, skutecznie kontrolują stężenie danej substancji unoszącej się w powietrzu.

W domach z tradycyjnymi piecami gazowymi i węglowymi powinny znajdować się natomiast czujniki czadu. Proponowane modele zostały wyposażone w najwyższej jakości sensor elektrochemiczny, który ostrzega przed najmniejszym niebezpieczeństwem. Wykorzystanie zaawansowanej technologii zapewnia wykrycie nawet niewielkiej ilości stężenia tlenu węgla w powietrzu. W przypadku wykrycia zagrożenia detektor wysyła głośny alarm dźwiękowy i dodatkowo emituje sygnał optyczny.

W sklepie internetowym czujniki.co nie może zabraknąć również czujników dymu, które będą doskonałym zabezpieczeniem przeciwpożarowym, gdy wykryją dym i uruchomią alarm pożarowy. Cały asortyment sklepu został podzielony na wygodne kategorie, w których z łatwością klienci znajdą odpowiedni dla swoich potrzeb produkt. Przy każdym z nich znajduje się dokładna specyfikacja oraz dokumentacja techniczna.

 

 


Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje