1
Opublikowany 23 kwietnia 2018 autor Art Branżowy w wyposażenie
 
 

Podświetlane donice – praktyczny i estetyczny dodatek do domu, biura i ogrodu

podświetlana donica
podświetlana donica

Podświetlane donice to modny i praktyczny zarazem dodatek, który możemy umieścić zarówno w naszym domu, biurze, jak i w ogrodzie oraz na tarasie. Dzięki swojej konstrukcji, donica pełni funkcję nie tylko praktycznej osłonki dla roślin, ale także daje przyjemne światło LED-owe, dzięki któremu może nam z powodzeniem zastąpić tradycyjne lampy. Jakie zalety łączą w sobie podświetlane donice, w jakich miejscach warto je wykorzystać oraz gdzie kupić w Krakowie lub zamówić przez Internet?

Podświetlane donice – praktyczny dodatek do nowoczesnego wnętrza

Donice LED to nowocześnie prezentujące się akcesoria, które pełnią trzy funkcje. Po pierwsze, służą do przechowywania w ich wnętrzu roślin doniczkowych. Po drugie, dzięki swojej ciekawej formie oraz nowoczesnemu designowi stanowią wspaniałe dopełnienie wystroju każdego wnętrza. Ich geometryczne kształty sprawiają, że podświetlane donice oferowane przez sklep z lampami Kraków, świetnie pasują szczególnie do nowoczesnych wnętrz mieszkalnych oraz biurowych.

I wreszcie, donice podświetlane LED-owo świecą w ciemności, dzięki czemu są w stanie doskonale zastąpić domowe lampy oraz tradycyjne oświetlenie ogrodowe. Wszystkie te cechy sprawiają, że donice LED są coraz częściej wybierane przez użytkowników, którzy docenili je zarówno za ich nowoczesny wygląd, jak i za dużą funkcjonalność.

Donice LED – do domu oraz biura

Nowoczesne donice podświetlane możemy z powodzeniem umieścić zarówno w zamkniętych pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, w ogrodzie lub na tarasie. Idealnie sprawdzają się także jako funkcjonalny i dekoracyjny dodatek w prywatnych mieszkaniach.

Ich zalety docenią zwłaszcza posiadacze niewielkich mieszkań. Podświetlana doniczka łączy w sobie bowiem aż trzy przedmioty: oryginalną dekorację, osłonkę lub kwietnik na kwiaty oraz lampę. Dzięki niej nawet niewielkie pomieszczenie może być więc estetycznie i funkcjonalnie zagospodarowane, a ograniczenie ilości przedmiotów z pewnością spotka się w uznaniem osób hołdujących minimalistycznemu stylowi życia.

Donica LED oferowana przez sklep z lampami Kraków doskonale nadaje się także do umieszczenia w biurze. Swoim nowoczesnym designem podkreśli bowiem minimalistyczny wystrój biurowego wnętrza, a dzięki wysokiej jakości wykonania oraz nowoczesnemu podświetleniu LED nada mu ciekawego i prestiżowego charakteru, który z pewnością zachwyci klientów oraz gości odwiedzających firmę. Donica LED, dzięki możliwości umieszczenia w jej wnętrzu roślin, wprowadzi także w efektowny sposób odrobinę zieleni do biura.

Podświetlane donice na taras i do ogrodu w Krakowie

Podświetlane donice to także świetny dodatek, który możemy umieścić w naszym ogrodzie lub na tarasie. Ich delikatne światło pozwoli nam bowiem przebywać w ogrodzie także po zapadnięciu zmroku oraz cieszenie się ciepłą wieczorną temperaturą. Donice podświetlane są wykonane z mrozoodpornego materiału, który jest odporny na niskie oraz wysokie temperatury oraz na uszkodzenia mechaniczne.

Wybrane donice LED oferowane przez sklep z lampami Kraków posiadają także moduł RGB, który pozwala na bezprzewodowe sterowanie ich pracą za pomocą pilota. W jego ofercie znajdziemy zarówno donice LED podłączane do gniazdka, jak i modele bezprzewodowe, które nie wymagają podłączenia bezpośrednio do prądu. Idealnie sprawdzą się więc do ustawienia w dowolnym miejscu w domu, biurze oraz na zewnątrz. Mieszkańcy Krakowa donice podświetlane mogą kupić w sklepie stacjonarnym lub zamówić je przez Internet. W swojej ofercie posiada je sklep z lampami Kraków – LEDart.


Art Branżowy

 
Artykuły branżowe