0
Opublikowany 11 grudnia 2019 autor Brygida Wiechetek w Wiedza budowlana
 
 

Przygotowujemy pokój na kinderbal

pokój na kinderbal
pokój na kinderbal

Impreza dziecięca w domu wiąże się zawsze z dużym wyzwaniem. Trzeba zadbać w odpowiedni sposób o aranżację miejsca i strefy, gdzie przedszkolaki lub dzieci w wieku wczesnoszkolnym będą mogły swobodnie się bawić.
Takie party warto zorganizować na otwartej przestrzeni- o ile dopisuje pogoda. Jeżeli boicie się, że pogoda jednak nie dopisze- zaaranżujcie pokój gościnny pod zabawę dziecięcą. Może być to także mniejszy pokój- o ile wszyscy goście się tam zmieszczą i zabawa nie będzie niczym skrępowana.

W pokoju na dziecięcy bal potrzebna jest przestrzeń. Przyda się, kiedy dzieci będą tańczyć i robić konkursy tematyczne. Stół z łakociami można ustawić gdzieś na uboczu, przy oknie lub jednej ze ścian. Na stole obowiązkowo powinny znaleźć się kanapki, zimne przekąski, coś do przegryzienia w postaci chipsów oraz paluszków słonych lub krakersów.

 

Aby nie ryzykować potłuczonym szkłem- można stosować naczynia papierowe. W takich wypadkach są one niezwykle praktyczne. Należy także zadbać o zapas napoi.

Dzieciakom w trakcie szumnej zabawy często chce się pić. Dobrze, jeśli na stole obok soków i napoi gazowanych znajdzie się także miska ze świeżymi owocami. Klika krzeseł rozstawionych swobodnie w pokoju przyda się z pewnością. Goście przysiąść będą mogli także na swobodnie porozrzucanych po kątach pokoju poduszkach z miękkiej gąbki.

Nie proponujemy używania świeczek, bo przy obecności wielu dzieci jest to ryzykowne. Wystarczy wymienić białą żarówkę na pastelową.

Jak przygotować pokój dziecka na urodziny?

Brygida Wiechetek

 
Agencja Reklamowa Baj Wiechetek Copywriter, Usługi copywriterskie, reklama w sieci, reklama hoteli i pensjonatów