0
Opublikowany 12 lipca 2016 autor Artykuł Nadesłany w Wiedza budowlana
 
 

Przez remont można się rozwieść? Niekoniecznie!Istnieją słowa, które na samą myśl przyprawiają o zawrót głowy. Wraz z porą roku jaką jest lato, wielu ludzi decyduje się na remont mniejszy lub większy. Tak, to właśnie jedno ze słów, które porządnie obcina portfel i przyprawia o ciarki na całym ciele.

Dlaczego tak się dzieje? Przecież remont to zmiany a ulepszanie powinno należeć do przyjemności, prawda?

Niestety często dochodzi do sytuacji, w której wydatki na remont diametralnie rosną. Nagle wychodzi, że zamówiliśmy za małą ilość listewek, farba nie pasuje do zamówionych mebli a żarówki mają zły gwint… Stres jest ogromny i zawsze pojawia się tysiąc niespodziewanych problemów. Wyżej wspomniana sytuacja, pokazuje różnice w charakterach ludzi i zwiastuje awantury kończące się dopiero po zakończeniu całego procesu ulepszania mieszkania. Wcale nie musi tak być! Z pomocą w eliminacji kłopotów remontowych i sporym oszczędzaniu przychodzi sklep Leroy Merlin. Remont domu czy mieszkania trzeba dobrze zaplanować. Na pierwszym miejscu czeka lista najważniejszych rzeczy do wykonania i wstępna wycena. Leroy Merlin posiada na stronie zakładkę Porady. Znajdziemy tam informacje związane z budową, techniką, projektem czy dekoracją domu. Aby stworzyć listę potrzebnych rzeczy, warto czerpać inspiracje z innych źródeł i dodać do nich swoje własne pomysły. Wtedy rodzi się projekt idealny. Z powodzeniem zaprojektujemy ogród, ponieważ sklep posiada bogaty asortyment wśród płotów, altanek, podjazdów, dekoracji, mebli ogrodowych czy szklarni. Dodatkowo kody rabatowe Leroy Merlin sporo obcinają ceny. Aktualne promocje wyświetlają się na stronie głównej, dlatego nie musimy poświęcać czasu na przeszukiwanie każdej zakładki. Obniżki cenowe dotykają wielu rzeczy – zestawów mebli kuchennych, oświetlenia, okien, farb a nawet markiz balkonowych czy tarasowych. Dział Okazje to nie lada gratka dla remontowych miłośników. Akcje tematyczne przyciągają uwagę i są przygotowane na każdy sezon – letni w ogrodzie czy grillowanie. Jak na prawdziwe wakacje przystało, nie ma żadnych bez gorąco spieczonych kiełbasek. Najtańszy grill węglowy o średnicy 30cm, kupimy już za 14,90zł! Większe i bardziej profesjonalne wcale nie odstraszają cenowo. Obniżki są przygotowane także w pozostałych kategoriach sklepu.

Myśląc już o zimie, możemy zaopatrzyć dom w kominek. Romantyczny biokominek dostaniemy już od 350zł za sztukę. Bardziej designerskie przyciągają uwagę i zamienią niejeden nudny pokój rodem z górskiej chatki. Na pierwsze zakupy czeka 5% rabatu. To bardzo proste. Spore wydatki zminimalizuje Leroy Merlin. Z nim remont mieszkania, prace w ogrodzie czy zmiana wystroju wnętrz będzie samą przyjemnością! Program Lojalnościowy Dom przynosi same korzyści, czeka nawet 10% rabatów! Obecnie trwa wielka wyprzedaż nawet do 70% i więcej. Meble kuchenne przecenione nawet o 200zł. Baterie zlewozmywakowe, krany, narożniki, drzwi, okna i szeroki wybór wśród szufladek. Leroy Merlin to jedno wielkie pobojowisko rabatowe! Sprawę zdecydowanie ułatwia Couporando.pl. Gromadzi codziennie aktualne zniżki i rabaty. Kod rabatowy Leroy Merlin pozwala zdobywać sprzęty i jednocześnie oszczędzać. Dwa w jednym a to oznacza same korzyści dla klientów. Wielką gratką jest darmowy program do projektowania wnętrz online. Dlaczego? Nie musimy nic pobierać ani instalować. Wszystko odbywa się od razu na stronie i w mgnieniu oka tworzymy dom z pomysłem! Wyznaczamy metraż, stawiamy wirtualne ściany, dekorujemy wnętrze i…dzielimy się naszym pomysłem z innymi!

Kto wie, może sami staniemy się inspiracją dla kogoś innego? Czasami gotowe projekty użytkowników mogą być kluczem do marzeń o których nigdy nie myśleliśmy. Remont wcale nie musi być uporczywy i nudny. To stereotyp z którym powinniśmy walczyć i sami stać się dowodem na to, że przez remont przebrnęliśmy z powodzeniem! Remont nawet w najbardziej wymagających mieszkaniach można zrobić szybko i przy niewielkim nakładzie środków. Dom jest najważniejszym miejscem człowieka. Przeżywa w nim wszystko etapy życia i tylko w nim czujemy się naprawdę wolni. Nie bez przyczyny mówi się – wszędzie dobrze ale w domu najlepiej. Abyśmy czuli się w nim swobodnie musimy to miejsce uczynić swobodnym, dlatego nie czekajmy! Rabaty w Leroy Merlin czekają. Z nimi unowocześnianie mieszkanie stanie się polowaniem na spadki cenowe i wielką zabawą na trudny wybór w szerokim asortymencie.


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz