Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Sklep: czujniki.co detektory dla bezpieczeństwa

 

 
adres www:  czujniki.co
 

Asortyment Sklepu:
 
Wnętrze I Wyposażenie:
 
Nasza ocena
 
 
 
 
 


Wasza ocena
1 wszystkich głosów

 

Na plus


Duży wybór asortymentu, darmowa wysyłka


0
Opublikowany 18 marca 2018 autor

 
Opis, prezentacja sklepu
 
 

Czujniki czadu

 

W ofercie sklepu internetowego czujniki.co znajdują się czujniki dymu, czadu i gazu czołowych producentów, takich jak FireAngel, Kidde, Orno, Gazex, Atest-Gaz. Czujniki gazu doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach, gdzie znajdują się urządzenia gazowe. Detektory gazu, wykorzystując zasadę oporności elektrycznej, skutecznie kontrolują stężenie danej substancji unoszącej się w powietrzu.

W domach z tradycyjnymi piecami gazowymi i węglowymi powinny znajdować się natomiast czujniki czadu. Proponowane modele zostały wyposażone w najwyższej jakości sensor elektrochemiczny, który ostrzega przed najmniejszym niebezpieczeństwem. Wykorzystanie zaawansowanej technologii zapewnia wykrycie nawet niewielkiej ilości stężenia tlenu węgla w powietrzu. W przypadku wykrycia zagrożenia detektor wysyła głośny alarm dźwiękowy i dodatkowo emituje sygnał optyczny.

W sklepie internetowym czujniki.co nie może zabraknąć również czujników dymu, które będą doskonałym zabezpieczeniem przeciwpożarowym, gdy wykryją dym i uruchomią alarm pożarowy. Cały asortyment sklepu został podzielony na wygodne kategorie, w których z łatwością klienci znajdą odpowiedni dla swoich potrzeb produkt. Przy każdym z nich znajduje się dokładna specyfikacja oraz dokumentacja techniczna.

 

 


Oferta sklepu >>

ile kosztuje czujnik czadu

czujniki czadu

 

czujniki czadu

czujniki gazu

czujniki gazu

czujniki dymu

czujniki dymu


Polecamy sklepy

 
Katalog sklepów internetowych


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)