Blog budowlany budowa domu systemem gospodarczym. Już 10 lat online !

 
Random Article


 
Co nowego?
 

Klej do tapet MASTERLINE Wallfix Heavy – 2,5 kg

 

 
Szczegółowe dane   |     Gdzie kupić
 

Nazwa / model: MASTERLINE Wallfix Heavy
 
Producent: MASTERLINE
 
Klasyfikacja: kleje do tapet
 
Specyfikacja: Wydajność od 5 do 6 m2/dm3 Czas pełnego utwardzenia od 24 do 36 h Lepkość od 55000 do 65000 mPas Wartość pH od 5.5 do 6.5 Sposób nanoszenia pędzlem, wałkiem
 
Materiały Budowlane:
 
Nasza ocena
5.0


Wasza ocena
6 wszystkich głosów

 

Plusy


uniwersalność

Minusy


brak


      Klej MASTERLINE Wallfix Heavy przeznaczony jest do mocowania tapet kontraktowych o gramaturze oscylującej w przedziale od 350 do 550 gram na metr kwadratowy. Klej ten świetnie sprawdzi się także w przypadku klejenia ciężkich tapet z materiałów tekstylnych oraz winylowych na podkładzie tkaninowym lub włókninowym. Kleje Wallfix Heavy to bardzo profesjonalne produkty o wysokiej wydajności i […]

0
Opublikowany 4 grudnia 2013 autor

 
Pełna treść recenzji
 
 
Opisywanym produktem jest klej do taper marki MASTERLINE – model Wallfix Heavy. Klej ten dystrybuowany jest w opakowaniach o zawartości 2,5 kilograma.

 

 

 

 

klej-do-tapet-masterline-wallfix-contract-heavy

Klej MASTERLINE Wallfix Heavy przeznaczony jest do mocowania tapet kontraktowych o gramaturze oscylującej w przedziale od 350 do 550 gram na metr kwadratowy. Klej ten świetnie sprawdzi się także w przypadku klejenia ciężkich tapet z materiałów tekstylnych oraz winylowych na podkładzie tkaninowym lub włókninowym. Kleje Wallfix Heavy to bardzo profesjonalne produkty o wysokiej wydajności i dużej odporności na działanie szkodliwych czynników (takich jak chociażby wilgoć). Udało się to osiągnąć głównie za sprawą tego, iż opisywany produkt wytwarzany jest na bazie skrobi z dodatkami uszlachetniającymi oraz posiada w swej unikatowej strukturze środki grzybobójcze.

J

eśli chodzi o aspekty techniczne, to produkt posiada formę łatwej w aplikacji pasty, która swą optymalną twardość osiąga po upływie 36 godzin.  Klej nanosić możemy przy pomocy pędzla lub wałka bezpośrednio na ścianę –  jego nadmiar należy usuwać wilgotną szmatką bądź przy użyciu gąbki. Nadaje się do stosowania praktycznie na każdym typie podłoża – należy jednak pamiętać by było ono gładkie, suche, czyste, wolne od zanieczyszczeń i kurzu, a także powinno się ono cechować przyzwoitą chłonnością i wytrzymałością. Produkt cechuje się wydajnością rzędu od 5 do 6 m2/litr. Producent udziela na klej MASTERLINE Wallfix Heavy 12 miesięcznej gwarancji.

 
Cena jaką zapłacimy za produkt jest dość wysoka i wynosi ona prawie 50 złotych. Warto jednak zauważyć, iż w tej cenie pozyskamy naprawdę wydajny i uniwersalny klej użyteczny do mocowania praktycznie każdego typu tapet. Ponadto jest to także klej naszego rodzimego producenta, a nie produkt pochodzenia zagranicznego. Ocena ogólna – piątka!
 

Zapraszam do komentowania recenzji, a także do wyrażania własnych opinii na temat produktu pod wpisem!

 

Zdjęcia

MASTERLINE Wallfix Heavy opinie
klej-do-tapet-masterline-wallfix-contract-heavy

Dodaj swoje zdjęcia na FotoBudowa.pl

Filmy

W tym temacie aktualnie brak,  zobacz pozostałe filmy naszego autorstwa.

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa.pl


Jaroslaw Wejda

 


0 komentarzyZapraszamy do dyskusji


Napisz swój komentarz, zapraszamy wszystkich do aktywnej dyskusji


(wymagane)