6
Opublikowany 18 stycznia 2015 autor Artykuł Nadesłany w wyposażenie
 
 

Dla kogo plisy okienne? 

Nowoczesne i modne elementy będące częścią wystroju wnętrza pozwalają nam przebywać w przyjaznym i poprawiającym humor otoczeniu. Idealnie jest, gdy te elementy sprawiają, że nasze mieszkanie jest bardziej funkcjonalne. Dobrze jest zapoznać się z różnymi nowinkami na naszym rynku, być może pewne propozycje okażą się odpowiednie dla naszego mieszkania.

Aby nadać wnętrzu, które zamieszkujemy, nowy, być może bardziej funkcjonalny charakter, dobrze jest zacząć od szczegółów. I tak na przykład zmiana zasłon czy firanek jest czymś, co w widoczny sposób nadaje naszemu salonowi czy sypialni odmiennego stylu. Na naszym rynku od pewnego czasu dostępne są plisy okienne oferowane przez firmę NAFI.

Według niektórych osób plisy są szczególnie atrakcyjne ze względu na swoje wszechstronne zastosowanie. Rzeczywiście ich wymiar i kolor można dopasować do wymagań klienta. Istnieje także możliwość ich bezinwazyjnego montażu, dzięki której uniknąć można bałaganu.

Plisy okienne nadają się nie tylko do okien pionowych. Są stosowane także w oknach dachowych, a także w oknach nietypowych i w ogrodach zimowych. Aby zamówić plisy do okien o oryginalnym kształcie musimy wysłać szablon do biura firmy i czekać na wycenę i wykonanie produktu.
Przed wyborem koloru plis dobrze jest wziąć pod uwagę kilka cech tego typu osłon okiennych, ponieważ mają one pewne charakterystyczne właściwości.
Decydując się na jasny kolor plis musimy liczyć się z tym, że będziemy mieć w mieszkaniu dużo światła już od samego wschodu słońca. Takie zasłony nie zaciemniają pomieszczenia, toteż na przykład w sypialni mogą okazać się nie trafione. Plisy możemy regulować w sposób pozwalający odsłonić nasze okno – na przykład do połowy. Jest to świetne rozwiązanie, gdy za oknem mamy wolną przestrzeń, jednak dość krępujące, gdy naprzeciwko nas ktoś mieszka.

Więcej ważnych informacji o właściwościach plis znajdą Państwo na: www.plisa.sklep.pl

 

 

Galeria zdjęć “Plisy okienne”

plisy okienneSty 18, 2015Photos: 13
 

Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz