0
Opublikowany 16 maja 2019 autor Ania i Marcin w wyposażenie
 
 

Funkcjonalne i estetyczne gniazdka i przełączniki Berker


Przełączniki i gniazdka elektryczne, to niezbędny element użytkowy w każdym wnętrzu wyposażonym w instalację elektryczną, czyli po prostu – w każdym wnętrzu.

Na szczęście spośród wielu dostępnych na rynku modeli i marek mamy możliwość wyboru produktów utrzymanych w stylistyce, która pasuje do wybranej przez nas aranżacji – zarówno kolorem, jak i kształtem. Na co jeszcze warto zwracać uwagę przy wyborze gniazdek elektrycznych i przełączników?

Jak wybrać osprzęt, by uniknąć konieczności częstej wymiany?

Wybierając gniazdka i przełączniki elektryczne, zazwyczaj zwracamy uwagę przede wszystkim na wzornictwo. Staramy się dopasować jak najlepiej te elementy do aktualnego sposobu wykończenia i aranżacji wnętrza. Tymczasem istnieją na rynku serie produktów utrzymane w ponadczasowej in uniwersalnej stylistyce. Ich wybór eliminuje konieczność wymiany przełączników i gniazdek za każdym razem, kiedy zaistnieje potrzeba odświeżenia pomieszczenia, czy wymiany mebli lub dekoracji. Takimi produktami jest seria osprzętu Berker Kwadrat.

Berker B. Kwadrat – estetyka i funkcjonalność

Styl osprzętu tej serii jest odpowiedni do każdego wnętrza. Szczególnie chętnie gniazdka i przełączniki Berker Kwadrat są montowane w biurach i innych tego typu obiektach. Pasują jednak idealnie również do mieszkań prywatnych – zwłaszcza urządzonych w stylu nowoczesnym.
Ich niewątpliwą zaletą jest również fakt, że wykonane są z mocnego i odpornego na uszkodzenia duroplastu. Tworzywo to nie ulega zarysowaniom tak łatwo, jak inne tworzywa sztuczne, dzięki czemu elementy osprzętu z serii Berker B. Kwadrat zachowują walory estetyczne na dłużej nawet przy intensywnej eksploatacji w obiektach publicznych. Zakup takich gniazdek i przełączników śmiało można nazwać dobrą inwestycją – oszczędzamy na konieczności częstej wymiany.
Prostota forma przełączników Berkera sprzyja również ich utrzymaniu w czystości. Można je w każdej chwili bezpiecznie i skutecznie wyczyścić bez konieczności demontażu i bez pozostawiania brudu w zagłębieniach.


Ania i Marcin

 
Autor Bloga 123budujemy.pl