2
Opublikowany 8 maja 2017 autor Inspektor House w Blog
 
 

Inspektor House – Z Miłości Do NieruchomościInspektor House 

Cześć Pasjonaci:)

No właśnie.. co do pasji…

Kiedy człowiek robi w życiu coś z pasją, prędzej czy później będzie robił to dobrze i nie rzadko lepiej niż inni.
Kiedy człowiek pracuje z pasją,  nie przepracuje ani jednego dnia, choćby poświęcał całe dnie i nie jednokrotnie noce.

Znam wielu ludzi szukających swojej drogi, ale też i takich, którzy się poddali. Zapętlili w swoim codziennym dążeniu donikąd.

Nie zawsze ta właściwa droga musi być oczywista i prosta (w zasadzie najczęściej jest dokładnie na odwrót), i bardzo często też ta prostsza droga summa summarum okazuje się ślepym zaułkiem.

Moim zdaniem każdy człowiek bez wyjątków posiada przynajmniej kilka talentów, które jeśli je znajdzie i rozwija, z czasem przyniosą różnego rodzaju korzyści.

Nie każdemu się chce… to pewne, nie rzadko trzeba poświęcić wiele czasu i wiele rzeczy zanim dotrze do nas to, co chcielibyśmy w życiu osiągnąć. Warto??

Czas i tak upłynie, nieważne czy wierzysz, że możesz coś zrobić, czy nie… w obu przypadkach masz zawsze rację. Chyba rozumiecie, o co chodzi? 
Nieznane są nam drogi i często sposoby dotarcia do celu, wszystkie doświadczenia w życiu budują, liczy się pasja i wiara w to, co się robi.

Ten wpis na dzień dobry to słowa uznania dla wszystkich tych, którzy tak jak ja od wielu lat działają z pasją, oraz zachęta dla wszystkich tych, którzy jeszcze tego nie robią i szukają swojego miejsca.

Masz Talent! Masz Pasję! – w Sobie!

Obserwuj .. inspiruj się.

Przed Wami jedna z moich życiowych pasji, którą odkrywałem z dnia na dzień, miesiąca na miesiąc i z roku na rok coraz bardziej.

Nieruchomości – budynki, domy, działki, mieszkania uuuu tak długo tego nie widziałem a było cały czas wokół mnie. 

Dla jednych dom czy mieszkanie to sanktuarium, oaza, miejsce odpoczynku, dla innych to schronienie, a dla jeszcze innych całe życie, zdarza się również, że dla niektórych to tylko hotel… dla mnie to wszystko naraz a dodatkowo inspirujące obiekty nieruchome, warte uchwycenia i upamiętnienia. Filmowanie nieruchomości i eksponowanie ich to coś czemu zdecydowałem poświęcić się na dobre i na złe :)

W końcu nadszedł dzień narodzin – Inspektor House Filmowanie i Eksponowanie Nieruchomości

Podążaj za inspektorem i SUBSKRYBUJ! – https://www.youtube.com/channel/UCMZJBMfGsje7i2FvwzpLhew

Daj znać że byłeś! – Zostaw łapkę i komentarz

Uzbrojony w kamerę, milion pomysłów, i ideę niesienia pomocy oferentom i kontrahentom rozwijając przy tym wizualną stronę rynku, rozruszam zastygnięte stawy i mięśnie branży.

Do następnego :) i pamiętaj .. ja wierzę – ty też tak zrób :)


Inspektor House

 
„Inspektor House”, to jedyna w swoim rodzaju seria mająca na celu pomóc oferentom jak najciekawiej przedstawić ich nieruchomość, zachowując przy tym pełen obiektywizm i prawdę o niej aby przyszłym nabywcą, najemcą, pomóc w dokonaniu wyboru w gąszczu ofert na rynku nieruchomości.