0
Opublikowany 17 lipca 2019 autor Art Branżowy w Inspiracje
 
 

Kamień dekoracyjny – nietuzinkowy sposób aranżacji nowoczesnego wnętrza.

kamień dekoracyjny
kamień dekoracyjny

Kamień dekoracyjny przestał być wykorzystywany tylko przy projektach hoteli czy restauracji. Projektanci coraz częściej proponują to rozwiązanie w domach. Kamienne ściany wyglądają ekskluzywnie, a dzięki dużej gamie kolorystycznej można je dobrać tak, by w każdej przestrzeni prezentowały się bez zarzutu. Kamień dekoracyjny doda wnętrzu dynamiki i optycznie je powiększy.

Wystrój z dodatkiem kamienia dekoracyjnego – połączenie klasyki z nowoczesnością

Kamień dekoracyjny jest modny również i w tym sezonie. Jego surowość sprawdzi się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i tych klasycznych. Odpowiednio wyeksponowane płytki ścienne o niebanalnej i nierównomiernej fakturze przyciągną wzrok. W salonie oraz w kuchni bardzo dobrze sprawdzą się płytki dekoracyjne Stegu Parma – przyciągną spojrzenia fakturą i barwą. Szeroka paleta kolorów, które imitują naturalne barwy może być zestawiana z meblami na zasadzie kontrastu lub dopełnienia. Choć kamień może wydawać się materiałem nieco zbyt surowym, z pewnością ociepli go światło lamp tworząc na kamiennej ścianie prawdziwą grę światłocieni. To materiał trwały i odporny na większość zabrudzeń. 

Kamień dekoracyjny – sposób na wyeksponowanie ściany w salonie

Salon to najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie w całym mieszkaniu. To w tym pomieszczeniu przyjmuje się gości, tutaj wypoczywają domownicy. Przestrzeń musi być zagospodarowana w sposób, który pozwoli na odprężenie się. Kamień dekoracyjny, który znajdziesz w salonie Hoff  z pewnością będzie stanowił wspaniałe tło dla mebli wypoczynkowych. Bardzo często używa się kamienia dekoracyjnego by wyeksponować ścianę z kominkiem lub telewizorem. 

Kamienna ściana – sposób na odświeżenie przedpokoju

Kamień dekoracyjny to materiał, z którego należy korzystać umiejętnie. Zastosowanie go nawet na niewielkiej powierzchni nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Warto wykorzystać go w przedpokoju. Odpowiednio dobrane płytki ścienne w naturalnych, jasnych barwach optycznie powiększą przestrzeń. To również niebagatelny sposób na wyeksponowanie ściany z lustrem. 

Ściana z kamienia w gabinecie

Kamień dekoracyjny idealnie sprawdzi się w gabinecie, zwłaszcza gdy jest to miejsce, w którym przyjmuje się klientów. Na kamiennej ścianie bardzo dobrze będą prezentowały się oprawione w ramy certyfikaty i uprawnienia. Pomieszczenie będzie wyglądało bardzo reprezentacyjnie i stworzy wrażenie profesjonalizmu. Odpowiednio dobrany kamień dekoracyjny stworzy harmonijne wnętrze, w którym będzie się bardzo dobrze pracować.


Art Branżowy

 
Artykuły branżowe