0
Opublikowany 8 września 2019 autor Artykuł Nadesłany w wyposażenie
 
 

Meble lustrzane w stylu glamour – zainspiruj się!

meble lustrzane
meble lustrzane

Lustro to niezbędny element wyposażenia każdego domu czy mieszkania. Przynajmniej jeden egzemplarz każdy ma w swojej łazience, jednak zdarza się, że otaczamy się większą nieco ich ilością. Ale czy na tym musimy poprzestać? Nie! Okazuje się, że rosnącą popularnością cieszą się dziś meble lustrzane, które odbijają światło w sposób niemalże magiczny.

Gustowna toaletka dla eleganckiej kobiety

Kobiece sypialnie utrzymane w klimacie glamour są wnętrzami, w których warto stosować meble do zadań specjalnych, a zatem takie, które pełnią nie tylko funkcje praktyczne, ale również estetyczne. Efektowny egzemplarz przywołujący na myśl czasy baroku dzięki specyficznym zdobieniom stanie się głównym niemalże elementem tego wnętrza, ważniejsze od niego będzie bowiem tylko łóżko. Teraz codzienne dbanie o siebie stanie się bardzo przyjemnym rytuałem!

Pamiętajmy, że tak ozdobny mebel nie lubi konkurencji, dlatego pozostałe elementy wyposażenia pomieszczenia powinny być znacznie bardziej stonowane. Jeśli zaś chodzi o model, który może stać się wspaniałą alternatywą klasycznej toaletki, jest nim nocny stolik na stalowej konstrukcji. Spełni swoją rolę z wielkim powodzeniem!

Lustrzany stolik kawowy jako intrygujące uzupełnienie pokoju dziennego

Meble lustrzane warto zaprosić także do pokoju dziennego, który, jak powszechnie wiadomo, jest bardzo istotnym pomieszczeniem w każdym domu czy mieszkaniu. Pełen elegancji stolik kawowy będzie strzałem w dziesiątkę. Jego wykończony lustrem blat dodaje mu charakteru. Zapewne bardzo miło będzie przy tak pięknym meblu snuć wielogodzinne rozmowy o życiu przy filiżance ulubionej kawy czy herbaty. Użyteczność i piękno w jednym – oto jest idealny mariaż cech!

Przydadzą się także szuflady, do których włożyć możemy przydatne drobiazgi, przeczytany właśnie magazyn czy też etui do okularów. Dobrze, że producent zadbał również o to niewielkie, lecz zdumiewająco pojemne miejsce do przechowywania.

komoda lustrzana

A może stylowa czerń?

Czarne meble robią coraz większą karierę w naszych wnętrzach. Gdy bowiem ciekawie się je połączy z pozostałymi elementami wyposażenia, uzyskuje się bardzo interesujące efekty wizualne. Luksusowy czarny stolik nocny sprawi, że domownicy poczują się niczym w nowojorskim apartamencie. Jego fantastycznym uzupełnieniem stanie się to, co na nim postawimy – może być to choćby elegancki wazon czy niewielkich rozmiarów nocna lampka. Warto zadbać o to, by elementy te miały jasne barwy, uzyskamy wtedy bardzo intrygujący efekt kontrastu.

Luksusowa ława w nowoczesnym stylu

Zapewne wielu Czytelników doskonale jeszcze pamięta popularne jeszcze w latach dziewięćdziesiątych ławostoły, które z elegancją i designem nie miały, delikatnie mówiąc, wiele wspólnego. Dzisiaj jednak sytuacja zmieniła się diametralnie, a producenci sprawili, że ława może funkcjonować niczym dzieło sztuki meblarskiej. Oczywiście muszą być ku temu spełnione odpowiednie warunki.

Kiedy bowiem jest to pełen elegancji model, który sprawia, że wnętrze zyskuje znamiona luksusowego, sytuacja wygląda już zupełnie inaczej. Lustrzana ława do salonu utrzymana w jasnych kolorach bardzo dobrze wpisze się w przestrzenie pełne nowoczesności. Dzięki interesującym elementom dodatkowym w postaci skórzanych uchwytów jest to mebel nieoczywisty, ciekawy, wymykający się bardzo skonkretyzowanym trendom w świecie aranżacji wnętrz, intrygująco natomiast łączącym kilka z nich. Lustrzany egzemplarz sprawdzi się zarówno w obszernym w salonie, jak i w małym saloniku, w którym koniecznym wręcz jest tego rodzaju mebel.

Widać bardzo wyraźnie, że Polacy dali lustrzanym meblom zielone światło. Nic dziwnego, skoro tego typu egzemplarze sprawiają, że przestrzenie wznoszą się na wyższy niż dotychczas stopień elegancji i luksusu. Na szczęście ich ceny sprawiają, że są to propozycje na każdą kieszeń. Okazuje się, że nie tylko klasyczne lustra w ramach warto wprowadzić do wnętrz swojego domu!


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz