2
Opublikowany 22 października 2012 autor Jaroslaw Wejda w wyposażenie
 
 

Meble wielofunkcyjneMeble wielofunkcyjne pomagają wielu osobom urządzić dom lub mieszkanie w przypadku zbyt małej ilości miejsca na standardowe meble. Dzięki wyborowi rozwiązania wielofunkcyjnego możemy zaoszczędzić nie tylko miejsce ale też pieniądze – a efekt wykończenia wnętrza możemy uzyskać porównywalny z wnętrzami urządzonymi tradycyjnymi meblami. Dzisiejszy wpis pomoże Wam przeanalizować wszystkie za i przeciw w tej dziedzinie. Zaczynajmy!

Meble wielofunkcyjne stosować możemy praktycznie wszędzie – obojętnie czy jest to kuchnia, sypialnia, pokój dzienny czy pokój dla dziecka – ich konstrukcje są na tyle zaawansowane iż spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających osób. Do plusów takiego rozwiązania zaliczyć możemy zaoszczędzenie dużej ilości miejsca w pomieszczeniu, którą możemy zagospodarować w dowolny sposób lub w przypadku małej wielkości danego pokoju zostawić wolną przestrzeń.

Meble wielofunkcyjne jak sama nazwa mówi – pełnić mogą szereg przeróżnych funkcji – w sprzedaży w sieciach IKEA dostępne są chociażby kredensy – ukrywające w sobie stół z krzesłami, czy łóżka, które w dzień stanowić mogą biurko. Znalezć możemy również sofy, które po rozłożeniu staną się piętrowym łóżkiem, a także szereg innych wielofunkcyjnych mebli, które swe zastosowanie znajdą w pokojach dziecięcych i młodzieżowych.

Jedyny minus zastosowania takiego typu mebli to to, że pasowały one będą tylko do wnętrz utrzymywanych w stylistyce nowoczesnej – w klasycznych, rezydencjonalnych wnętrzach raczej nie zdadzą rezultatu. Na zdrowy rozum jednak kto małe i ciasne pomieszczenie urządza w dajmy na to francuskim rezydencjonalnym stylu – bardziej pasują tu właśnie wielofunkcyjne meble i zastosowanie np. szafy wnękowej czy zabudowy.

Ceny takich mebli są porównywalne do cen standardowych mebli – wahać się mogą od 700 do 2000 zł. Decyzja o ich wyborze należy wyłącznie do Was – ich prostota i funkcjonalność urzekną nawet najbardziej wybrednego inwestora. Poniżej filmy przedstawiające meble wielofunkcyjne:

Zródła: GrafikaGo0gle

Playlista “Meble wielofunkcyjne

 

Jaroslaw Wejda