0
Opublikowany 8 sierpnia 2018 autor Art Branżowy w wyposażenie
 
 

Narożnik tapicerowany do salonu? Nie ma lepszego wyboru!

narożnik-tapicerowany
narożnik-tapicerowany

Urządzając salon, warto zadbać o to, aby znalazły się w nim meble nie tylko modne, ale również wygodne i użyteczne. Oprócz foteli, które zdecydowanie są takim, „must have”, w salonie coraz bardziej, do tej pory, ponadczasową sofę, zastępuje funkcjonalny i rodzinny narożnik tapicerowany.

Do jakiego salonu narożnik tapicerowany?

Narożnik tapicerowany to świetna propozycja do każdego rodzaju salonu. W zależności od metrażu pomieszczenia, istnieje możliwość wyboru dużego narożnika, na którym zmieści się nawet wielodzietna rodzina, oraz nieco mniejszego. Wybierając narożnik, koniecznie trzeba też wziąć pod uwagę kolorystykę salonu. Oczywiście do pomieszczenia, w którym przeważają ciemne meble, dobierzemy coś jaśniejszego i odwrotnie. Paleta dostępnych kolorów oferowana przez producentów mebli tapicerowanych jest prawie nieograniczona, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Do stylu skandynawskiego idealnie wpasują się chłodny; niebieski czy nawet biel, styl vintage, nie pogardzi odważną pomarańczą, a w stylu prowansalskim zdecydowanie sprawdzą się kwiatowe i roślinne motywy. Dobry producent mebli tapicerowanych zaoferuje Ci wiele różnych modeli i kolorów fotelów tapicerowanych.

Narożnik do salonu

Narożnik tapicerowany! Dlaczego warto go zakupić?

Narożnik tapicerowany ma jedną ważną zaletę. Jest niezwykle funkcjonalny. Możemy na nim odpoczywać, spędzać miło czas z rodziną i przyjaciółmi. Ponadto można na nim spać, dzięki temu, że da się go rozłożyć i jeszcze jedno, bywa wygodniejszy niż łóżko. Ale to jeszcze nie koniec dobrych wiadomości, jeśli chodzi o ten mebel. Bywa i tak, że robimy remont w domu i tapicerka narożnika nie pasuje do zmienionego wnętrza. To nic! Tapicerkę można zmienić, co np. przy skórzanym meblu byłoby po prostu niemożliwe. Nie wolno zapominać również o tym, że narożniki są dość łatwe w czyszczeniu, co na pewno będzie miało znaczenie, kiedy wśród domowników są nie tylko dzieci, ale i zwierzęta.

Zatem, narożnik tapicerowany to zdecydowanie jeden z najtrafniejszych wyborów, jeśli chodzi o kupno mebla do salonu. Gdzie kupić najodpowiedniejszy? Oczywiście w godnym zaufania salonie meblowym.


Art Branżowy

 
Artykuły branżowe