0
Opublikowany 8 sierpnia 2018 autor Art Branżowy w Wiedza budowlana
 
 

Wynajem ciężkich dźwigów na terenie całej PolskiMasz trudne techniczne zadanie dla dźwigu? Ładunek jest bardzo ciężki lub miejsce pracy nietypowe i ma mało przestrzeni? Sprawdź ofertę FUSUB Sołtys!

Specjaliści od trudnych zadań 

Nasze ciężkie dźwigi świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wymagana jest precyzja i mobilność. Mogą pracować z pełną lub częściową przeciwwagą. Jeżeli szukasz ciężkiego dźwigu na wynajem, to trafiłeś idealnie. Maszyny Liebherr wykonają każde, nawet najtrudniejsze zadanie dzięki doświadczeniu i wiedzy naszego operatora.

Oferujemy pełny zakres usług świadczonych przez ciężki dźwig. Wynajem jest możliwy na dowolny okres czasu (preferujemy długoterminowe zlecenia). Istnieje możliwość realizacji zleceń na terenie całego kraju.

Do każdego zamówienia centrum projektowe firmy Sołtys przygotowuje plan podnoszenia i szybko załatwia wszystkie formalności. W sprawie szczegółów prosimy o skontaktowanie się z nami.

Doświadczenie od 1991 roku 

Firma Sołtys działa w branży usług dźwigowych od 1991 roku. Specjalizujemy się w wynajmowaniu żurawi samochodowych oraz podnośników koszowych. W naszej firmie pracują także operatorzy sprzętu, dlatego możemy zaoferować również wszelkie inne prace wykonywane przez dźwig

Usługi dźwigowe Sołtys to doświadczeni operatorzy i własne centrum technologiczne

Nasi pracownicy to osoby z wieloma latami spędzonymi za pulpitem dźwigu, nabywali doświadczenie na budowach w całej Polsce.

Operatorzy FUSUB Sołtys doskonale pracują zarówno na terenach otwartych, jak również w obrębie zabudowy miejskiej. Sprawdź nas w praktyce!

Jako jedna z niewielu firm w Polsce posiadamy własnych technologów, którzy mogą opracować nawet najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane zlecenia, wymagające dokładnego, precyzyjnego planowania

Sprawdź nasze żurawie: 

Gdzie znajduje się nasza baza? 

Nasza baza znajduje się w Tychach, bardzo blisko węzła komunikacyjnego z autostradą A4. Jesteśmy w stanie dojechać do inwestycji na terenie dowolnego miejsca w kraju. 

Dlaczego warto współpracować z naszą firmą?

  • Doświadczenie. Ponad 20 lat działalności na rynku potwierdza nasze doświadczenie. Działamy w branży od 1991 roku i stawiamy na ciągły rozwój.
  • Elastyczność. Oferujemy dźwigi w Opolu na wynajem – same maszyny lub wraz z operatorami. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie zleconych zadań.
  • Jakość. Nasze dźwigi pracowały w wielu lokalizacjach, wymagających naprawdę dużych umiejętności. Dzięki naszym operatorom zlecenia zostały zrealizowane bezproblemowo.
  • Bogata oferta ciężkich dźwigów. Mamy rozbudowany park maszynowy tworzony systematycznie na przestrzeni lat. Wszystkie maszyny są w 100% sprawne.

Jak zamówić dźwig? 

Zadzwoń do nas i zapytaj o ofertę. Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu , 365 dni roku. 

Tel: +48 695 16 62 27 (czynny całą dobę)
E-mail: soltys@dzwigi.or


Art Branżowy

 
Artykuły branżowe