sferalumina.pl designerskie oświetlenie

 

Oświetlenie, Lampy

 

Z firmą LUMINOSFERA zbudujesz błogą atmosferę w każdym wnętrzu. Jak? Za pomocą oświetlenia sygnowanego marką Terzani, Masiero, Catellani & Smith, Martinelli Luce, Cangini e Tucci, Lucente, Panzeri, Timothy John, Estiluz i Villa Lumi.

Oferta jest bardzo szeroka -od klasycznych kryształowych żyrandoli, przez ikony europejskiego designu lat 50-tych i 60-tych, po tegoroczne nowości, polski design i oświetlenie architektoniczne
Wyjątkowa kolekcja firmy Strefalumini jest połączeniem żyrandoli, klinkierów, lamp podłogowych i ogrodowych dostępnych w kilku wariantach kolorystycznych.

Kulisty klinkiet doda stylu i ożywi każde pomieszczenie, zapewniając przy tym maksymalną ilość światła. Lampa wisząca będzie idealną alternatywą do każdego mieszkania, w którym prym wiodą nowoczesne akcenty. Dzięki lampie stołowej stworzysz sobie optymalne warunki do pracy i nauki. Wielobarwne zwoje sznurów, klosze z chłodnej stali, kryształowe abażury doskonale sprawdzą się w salonie o stonowanej kolorystyce.
Natomiast lampa sufitowa z pewnością podkreśli charakter wnętrza, budując przyjemny nastrój, który służy odpoczynkowi i odprężeniu. Najmocniejszą jest zaletą jest równomierne i wyraźne, ale nie oślepiające światło. 

W ofercie sklepu internetowego Sterfalumina znajdziesz też osprzęt oświetleniowy, dekoracyjne źródła światła oraz systemy zarządzania inteligentnymi budynkami łączące w tablecie czy smartfonie ogrzewanie.


Następny artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Najnowsze publikacje