0
Opublikowany 16 stycznia 2018 autor Artykuł Nadesłany w Wiedza budowlana
 
 

Żyj fit na Bielanach! Dlaczego warto zwrócić uwagę na osiedle METROBIELANY od TK Development?Obecnie wiele osób stara się na co dzień pozostać bardziej aktywnymi. Uprawianie sportu jest dzisiaj o wiele prostsze, ponieważ do dyspozycji mamy nowoczesne, doskonale wyposażone siłownie, kluby sportowe, baseny itp.

Poza tym, możemy korzystać również z pomocy wyspecjalizowanych trenerów, którzy pomogą nam opracować najlepszy w naszej sytuacji plan treningowy. Jak żyć fit na Bielanach? Co ta dzielnica może nam zaproponować?

METROBIELANY a bliskość terenów zielonych

Osiedle METROBIELANY, ze względu na swoje położenie na warszawskich Bielanach, jest w stanie zaproponować mieszkańcom dostęp do terenów zielonych. Na Bielanach bowiem znajdują się liczne parki, mniejsze i większe, w których można spędzać czas wolny. Co więcej, Bielany mogą poszczyć się również obecnością Parku Młocińskiego, w którym wytyczone zostały ścieżki spacerowe. Spacer nimi to nie tylko szansa na zapewnienie sobie dawki ruchu, ale również możliwość obcowania z przyrodą, czego na co dzień może brakować mieszkańcom wielkich miast. Ale to nie wszystko! Na Bielanach znajduje się również urokliwy park nazywany Lasem Lindego, w którym również wytyczone zostały ścieżki spacerowe oraz Las Bielański.

Bielany: oferta sportowa

Warto pamiętać, że Bielany to dzielnica, która ma nam wiele do zaoferowania, jeśli jesteśmy miłośnikami aktywności fizycznej. Możemy zdecydować się chociażby na wizytę w parku linowym. Co więcej, na terenie Bielan działają profesjonalne siłownie i kluby fitness. Ten fakt natomiast wpływa na to, że do dyspozycji mamy wiele interesujących zajęć sportowych, które możemy dopasować do własnych oczekiwań i celów, jakie planujemy osiągnąć. To niekwestionowany plus, ponieważ ćwiczenia powinny sprawiać nam radość, a nie stanowić przykry obowiązek.

Ponadto, mieszkając na Bielanach mamy również dostęp do pływalni, co dla fanów tej formy aktywności może okazać się dużym plusem. Wizyta na basenie to świetna propozycja na wspólne spędzanie czasu dla całych rodzin. Na tym jednak nie koniec, Bielany mogą pochwalić się także obecnością ścieżek rowerowych, dzięki którym można planować wycieczki rowerowe z rodziną i przyjaciółmi lub, jeśli mamy taką ochotę, wytyczyć sobie rowerową trasę dojazdu do szkoły czy pracy. Jazda rowerem jest obecnie często uprawianym i bardzo lubianym sportem, ponieważ pozwala na połączenie aktywności z rekreacją. Co więcej, jest to jeden z rodzajów sportu, który można uprawiać w towarzystwie bliskich osób, co nie pozostaje bez znaczenia.

Streszczając: Bielany to dzielnica, która ma nam wiele do zaoferowania, jeśli chodzi o możliwości aktywnego spędzania czasu. Kluby fitness, zajęcia sportowe, wyspecjalizowane siłownie, dostępność basenu i ścieżek rowerowych – to wszystko sprawia, że możemy zdecydować się na tę formę aktywności, która najbardziej przypadnie nam do gustu. Co więcej, miłośnicy spacerów oraz przyrody, mogą zdecydować się na odwiedziny zielonych terenów, które znajdują się na obszarze Bielan, czyli między innymi Lasu Lindego czy Parku Młocińskiego.


Artykuł Nadesłany

 
Treść dodana poprzez formularz