1
Opublikowany 1 lipca 2018 autor Art Branżowy w Wiedza budowlana
 
 

Poręcze ze stali nierdzewnej – 3 największe zalety

systemy poręczowe
systemy poręczowe

Planując remont klatki schodowej musimy pamiętać o tym aby była ona w pełni bezpieczna, zwłaszcza jeśli w naszym domu mieszkają dzieci lub starsze osoby. W celu zabezpieczenia przed upadkiem w pierwszej kolejności pomyślmy o poręczach.

Ale jakie poręcze wybrać? Jakie są teraz na czasie?

Poręcze ze stali nierdzewnej – 3 najważniejsze zalety, a z wyborem nie będziesz mieć najmniejszych problemów.

Ostatnimi czasy bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się poręcze ze stali nierdzewnej. Dlaczego? Jednym z powodów jest to, że można je stosować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domów. Kolejnymi, ale jakże ważnymi zaletami tego rodzaju balustrad jest bez wątpienia nowoczesność, idealne dopasowanie do różnych stylów, trwałość, niezwykły wygląd oraz łatwość montażu.

Trwałość poręczy ze stali nierdzewnej

Stal nierdzewna to bardzo wytrzymały materiał, odporny w szczególności na korozję. Dzięki czemu trwałość poręczy ze stali nierdzewnej jest największym jej atutem. Ten rodzaj materiału do produkcji barier idealnie radzi sobie ze zmiennymi warunkami atmosferycznymi, dzięki czemu poręcze służą w naszych domach przez długie lata.

Łatwy montaż poręczy

Kolejną bardzo ważną zaletą balustrad ze stali nierdzewnej jest łatwy montaż poręczy. Tę czynność może wykonać każdy, wystarczy posiadać chociażby podstawowe narzędzia. W razie jakichkolwiek wątpliwości przy zakupie balustrad zawsze dołączają dokładną instrukcję obsługi, a w razie konieczności istnieje możliwość skontaktowania się z fachowcem. Jednak jesteśmy przekonani, że każdy poradziłby sobie z tym zadaniem.

Nowoczesność balustrady nierdzewnej

Balustrady ze stali nierdzewnej są niezwykle nowoczesnym dopełnieniem budynku. Umieszczone na klatce schodowej ożywią przestrzeń oraz są świetnym zabezpieczeniem przed potknięciem na schodach. Nie da się ukryć, że nowoczesność balustrady nierdzewnej wyznacza niejako trendy w aranżacji domów i mieszkań. Nierdzewne barierki umieszczone na balkonie w starszym budynku na pewno znacznie odmłodzą styl fasady, a nawet najmniejsze elementy nierdzewnej poręczy sprawią, że dom nabierze charakteru.

poręcze ze stali nierdzewnej

Jak widzicie to tylko jedne z bardzo wielu zalet balustrad ze stali nierdzewnej. Krótko jeszcze chcemy odnieść się do montażu. Wielu z Was zadaje sobie pytanie o dobór elementów potrzebnych do montażu. Chcemy w pewnym stopniu rozwiać dylematy. Mianowicie kupno elementów do montażu poręczy czy balustrady balkonowej powinno odbyć się w specjalistycznym sklepie przeznaczonym do tego rodzaju asortymentu. Kupując elementy w sklepie, w którym zamawiacie balustrady będzie dużo bardziej bezpieczne oraz tańsze, a Wy będziecie mieć pewność, że są to produkty najwyższej jakości. Co ważniejsze dokonując zakupu w takim sklepie możemy liczyć na fachową poradę specjalisty, który będzie mógł sprawdzić czy Wasze zamówienie posiada wszelkie potrzebne elementy do montażu tego produktu.

Tak więc nie bój się zmiany na lepsze. Daj szansę zagościć balustradzie ze stali nierdzewnej w swoim domu. Zobaczysz, że nie będzie czego żałować. Materiał ten będzie cieszył oko domowników oraz gości przez długie lata.

Artykuł poleca sklep z elementami do balustrad chrom-system.pl

 


Art Branżowy

 
Artykuły branżowe